بی‌میلی نوبل و موناکو برای پایان همکاری زودهنگام

با وجود تلاش بسیار بایرن، الکساندر نوبل برای بازگشت زودتر از موعد به این باشگاه تمایلی ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 بعد از مصدومیت عجیب نویر و از دست دادن ادامه فصل، جست و جو دروازه بان در مارکت زمستانی به پروژه ای سخت، فرسایشی و البته غیرمنتظره برای باشگاه بایرن مونیخ تبدیل شد. این باشگاه بعد از ناامید از جذب گزینه های متعدد، روی بازگشت زودهنگام الکساندر نوبل متمرکز شد اما طبق آخرین اخباری، این مورد هم منتفی به نظر می رسد.

این دروازه بان که برای یافتن فرصت بازی بیشتر، به صورت قرضی از بایرن راهی موناکو شده بود، نپذیرفت که پیش از پایان موعد تعیین شده به آلمان برگردد.

مدیر برنامه این دروازه بان با تایید خبر فوق به اسکای گفت: "بله درست است! الکساندر در نیم فصل دوم فصل جاری برای موناکو بازی خواهد کرد. "

خود این دروازه بان نیز پیش از این نسبت به شایعه بازگشت احتمالی اش واکنش مثبتی نشان نداده بود. با این وجود مسئولان بایرن همچنان نسبت به حضور اورژانسی او به جای نویر امیدوار بود. این باشگاه در پی پرداخت غرامت به موناکو برای پایان زودتر از موعد قراراد قرضی نوبل بود اما این خواسته به سرانجام نرسید.

در حالی که تعطیلات زمستانی بوندس لیگا رفته رفته به روزهای پایانی نزدیک می شود، بایرن هنوز جانشین نویر را انتخاب نکرده است؛ چیزی که ناگلزمان بارها نسبت به عملی شدن آن در ژانویه تاکید کرده بود. از یان زومر به عنوان گزینه بعدی بایرن یاد می شد که اما گلادباخ حداقل تا زمانی که جانشین مناسبی برای گلر سوئیسی پیدا نکند، قصد فروش او را نخواهد داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.