نیمار هنوز نتوانسته از ناحیه مچ پا 100درصد ریکاوری کند و به فاصله کمتر از یک ماه تا بازی برابر بایرن، پی‌اس‌جی نگران شرایط اوست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در تابستانی که پی‌اس‌جی قصد فروش نیمار را داشت و کیلیان امباپه نیز یکی از شروطش برای تمدید، جدایی نیمار بود، ستاره برزیلی یک هفته زودتر به تمرینات پیش فصل اضافه شد و ستاره تیمش قبل از جام جهانی لقب گرفت. کمتر کسی تصور می‌کرد که نیمار بالاتر از لیونل مسی و امباپه، تبدیل به رهبر پاریسی‌ها در میدان شود، ولی او پاسخ همه انتقادات را داد. آن‌همه درخشش و بازی‌های خوب نیمار قبل از جام جهانی حالا جای خود را به یاس و ناامیدی داده و نیمار دیگر نشانی از روزهای خوبش ندارد.

نیمار اخیرا در یک مصاحبه گفت که حذف با برزیل در جام جهانی 2022 بزرگترین ناکامی ورزشی او بوده و باعث افسردگی‌اش شده است. نیمار در واقع هنوز از حال و هوای جام جهانی خارج نشده و این به فاصله کمتر از یک ماه تا بازی با بایرن در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به شدت نگران‌کننده است.

زمستان همیشه برای نیمار و پی‌اس‌جی تعیین‌کننده بوده است. در ماه مارس تکلیف صعود پی‌اس‌جی به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مشخص می‌شود و اگر پاریس نتواند بایرن را حذف کند، کسب هر نتیجه‌ای در رقابت‌های داخلی برای هواداران فاقد اهمیت خواهد بود و در واقع فصل برای پی‌اس‌جی در ماه مارس با عنوان فاجعه تمام می‌شود.

نیمار

نیمار نیز اغلب در حساس‌ترین مقطع فصل مصدوم بوده و حالا نیز شرایط مطلوبی ندارد. طبق گزارش امروز اکیپ، نیمار همچنان از ناحیه مچ پا درد دارد و در فرم 100درصدی ابتدای فصل خود نیست. اینکه او به فاصله کمتر از یک ماه تا بازی رفت برابر بایرن ریکاوری خواهد کرد یا خیر نیز نامشخص است. پی‌اس‌جی به بهترین نیمار برای بازی با بایرن نیاز دارد، ولی ستاره برزیلی هنوز از این شرایط به دور است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.