مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، بعد از پیروزی مقابل فرانکفورت از بی‌دقتی مهاجمانش انتقاد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یوونتوس که هفته گذشته در دور رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا با یک گل فرایبورگ را شکست داده بود امشب در دیدار برگشت موفق به کسب برد 2-0 شد. به این ترتیب شاگردان مکس آلگری با رقم زدن پیروزی 3-0 در مجموع به جمع هشت تیم نهایی راه یافتند. این مربی با وجود صعود بی‌دردسر یووه تاکید کرد که نمایش شاگردانش به اندازه کافی خوب نبود.

او در پایان بازی و بعد از صعود تیمش در حالی که برخلاف انتظار بیشتر عصبانی بود تا خوشحال گفت: "صعود به مرحله بعد از اهمیت بسیار بالایی برای ما برخوردار بود. در نیمه اول عملکرد خوبی داشتیم اما وقتی با یک بازیکن بیشتر از حریف پیش می‌افتیم، انتظار نمایش بهتری از بازیکنان داریم."

1832960

سرمربی یوونتوس افزود: "وقتی صاحب توپ هستیم باید انتخاب‌های بهتری داشته باشیم. ما بی‌دلیل شدت و تمرکز بازی‌مان را کاهش دادیم تا کار را برای خودمان سخت کنیم. امروز چه وقتی حریف 11 نفره بود و چه وقتی که 10 نفره شد، چیزی برای ما تغییر نکرد در حالی که باید مالکیت توپ بیشتری می‌داشتیم."

دوشان ولاهوویچ و فدریکو کیه‌زا در این دیدار به طلسم گلزنی خود پایان دادند که خبر بسیار خوبی برای آلگری بود. این مربی در خصوص گلزنی دو بازیکن یاد شده گفت: "من از جنبه روانی مثبت این گل‌ها خوشحالم اما بازهم تاکید می‌کنم که باید عملکرد بهتری در نیمه دوم ارائه می‌کردیم و نباید اشتباهات این نیمه را تکرار کنیم."

سرمربی یووه صحبت‌های خود را با انتقاد دوباره از بی‌دقتی مهاجمانش به پایان رسانده و گفت: "دو، سه موقعیت وجود داشت سپس پاس بلند شزنی برای کین مثل گیلاس روی کیک از راه رسید. موقعیت‌هایی بود که می‌توانستیم بهتر عمل کنیم. اما این بستگی به ویژگی‌های مهاجمان ما هم دارد که جدا از دی ماریا آن‌ها اساسا متخصص ضدحمله هستند."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.