کریستوف دوگاری، ملی‌پوش سابق فرانسه و کارشناس رادیو مونته کارلو، معتقد است خود مسی هم می‌داند که شایستگی تمدید قرارداد با پی‌اس‌جی را ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 از قرارداد لیونل مسی با پی‌اس‌جی کمتر از 6 ماه باقی مانده و دو طرف هنوز بر سر تمدید قرارداد به توافق نرسیده‌اند. این دومین فصل حضور مسی است و هرچند او بهتر از فصل گذشته کار کرده، ولی هنوز نتوانسته همه توانایی‌هایش را نشان دهد. باشگاه خواهان تمدید با او است ولی دوگاری اعتقاد دارد که تصمیم باشگاه برای تمدید با مسی اشتباه است.

uidolexo

دوگاری به رادیو مونته کارلو گفت: «خیلی دوست دارم مسی به اینجا بیاید و بگوید چرا فکر می‌کند تمدید با او کار درستی است. او واقعا چه می‌خواهد؟ مسی چه کار مفیدی برای پی‌اس‌جی کرده که الان توقع دستمزد بیشتر دارد؟ دوست دارم او بگوید عاشق پی‌اس‌جی است و اینکه می‌داند شایستگی تمدید را ندارد. او باید اعتراف کند که ارزش‌های واقعی‌اش را نشان نداده و قول بدهد که همچنان از لحاظ فنی می‌تواند به پی‌اس‌جی کمک کند.»

دوگاری ادامه داد: «از لحاظ عملکرد واضح است که مسی لایق تمدید نیست. او نتوانسته در سطح خودش برای پی‌اس‌جی ظاهر شود و خودش هم این را می‌داند. او برای چه اینجاست؟ برای فوتبال بازی کردن و درخشش یا مارکتینگ و فروش پیراهن؟»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.