دو تیم انگلیس و اسپانیا، امشب در ورزشگاه ومبلی شهر لندن در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش سرویس خارجی فرتاک ورزشی، انگلیس و اسپانیا، دو تیم صدرنشین گروه‌های F و G، در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که هر دو در فرم نسبتا خوبی قرار دارند. انگلیس با ساوت گیت، 2 پیروزی و 1 تساوی کسب کرده و در صورتی که در دیدار امشب سه شیرها نتیجه خوبی کسب کنند، این احتمال وجود دارد که ساوت‌گیت به عنوان سرمربی انگلیس فعالیت خود را ادامه داده و قراردادش دائمی شود. بدین ترتیب انگلیس از ترکیب اصلی خود با تمام قوا استفاده خواهد کرد و بعید است ساوت‌گیت دست به ریسکی بزند.

اسپانیا نیز با لوپتگی روزهای خوبی را سپری می‌کند و صدرنشین جدول گروهش است. آنها در بازی قبلی دیگو کاستا را به علت مصدومیت در اختیار نداشتند که او پس از مصدومیت به لندن بازگشت تا تحت مداوا قرار بگیرد و بدین ترتیب، آدوریس و آلوارو موراتا برای قرار گفتن در ترکیب اصلی با هم رقابت می‌کنند. همچنین انتظار می‌رود آندر هررا به جای تیاگو که در بازی قبلی 90 دقیقه بازی کرد در زمین حضور داشته باشد.

در 5 تقابل اخیر دو تیم، 4 پیروزی برای اسپانیا و 1 پیروزی برای انگلیس به ثبت رسیده است و آمار نیز نشان می‌دهد که اسپانیا شانس بیشتری برای این بازی خواهد داشت. انگلیس ویلشر و وین رونی را در اختیار نخواهد داشت و آمادگی برتراند برای این بازی نیز مشخص نیست.

ترکیب احتمالی

پیش بازی انگلیس - اسپانیا

 

انتهای پیام/