مکس آلگری، سرمربی باتجربه یوونتوس، شب پرحاشیه و پرتنشی را سپری کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یوونتوس در بازی رفت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا در آخرین دقیقه برتری را برابر اینتر از دست داده و به تساوی 1-1 رضایت داد. حالا شب گذشته نراتزوری موفق شد در سن سیرو با یک گل یوونتوس را مغلوب کرده و باز هم راهی فینال جام حذفی شود. به نظر می رسد این ناکامی اصلا به مذاق مکس آلگری خوش نیامده و باعث بروز رفتارهایی جنجالی از سوی این سرمربی شده است.

حالا نشریه گاتزتا دلااسپورت در گزارشی مدعی شد بعد از پایان دیدار دیشب دربی ایتالیا بین اینتر و یوونتوس، مکس آلگری به شدت عصبانی بوده و به استعدادیاب باشگاه رقیب و البته پپ ماروتا حمله لفظی کرده است. سرمربی یوونتوس اعضای اینتر را با کلمه ای توهین آمیز مورد حمله قرار داده و البته اینتر را به یک تیم رده ششم در جدول لیگ ایتالیا خطاب کرده است.

همچنین جنجال های این سرمربی باتجربه در رختکن و پس از سوت پایان بازی نیز ادامه یافته است. بر اساس این گزارش صدای فریاد های آلگری شنیده شده که بر سر بازیکنان یوونتوس بلند فریاد زده و تاکید داشت آنها نباید اجازه بدهند اینتر در پایان فصل و در لیگ ایتالیا موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد شود. مکس آلگری از بازیکنان یوونتوس خواسته تحت هر شرایطی فصل را بالاتر از اینتر تمام و کاری کنند این تیم فصل بعد در معتبرترین رقابت اروپایی غایب باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.