دنی آلوز، ستاره برزیلی سابق بارسا، روزهای سختی را در زندان شهر بارسلونا سپری می‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 آلوز همچنان در زندان بریانز 2 منتظر مشخص شدن تکلیف پرونده اتهام تجاوزی است که در دسامبر سال گذشته میلادی در کلاب شبانه‌ای در بارسلونا رخ داد.
برنامه فیستا اخیرا با یکی از زندانیانی که تجربه همراهی با این ستاره سابق تیم ملی برزیل در این زندان را داشته‌ صحبت کرده که جزئیات جالبی را درباره شرایط فعلی او مطرح کرده‌ است
این فرد با تاکید بر این واقعیت که او شرایط خوبی را در زندان پشت سر نمی‌گذارد گفت:« آلوز آنجا سرگشته شده اما هرکس او را می‌بینید فریاد می‌زند "وای، آلوز!" شاید در سلول‌ها کسی زیاد به او گستاخی نکند اما در زمان صرف شام همه لیوان‌هایشان را به هم می‌زنند و خطاب به او می‌گویند "برای تو، متجاوز!" و این موضوع برای او سخت است.»

شرایط روحی و فیزیکی آلوز در این زندان چندان خوب نیست و روز به روز هم در حال بدتر شدن است. فردی که این برنامه اسپانیایی با او صحبت کرده در این باره اظهار داشت:« او لاغرتر شده و روز به روز نحیف‌تر می‌شود. هراز گاهی واقعا ناراحت و خسته به نظر می‌رسد.»
این در حالی است که او تایید کرده که این مدافع سابق بارسلونا به دلیل جایگاه خاصی که دارد از مزایای ویژه‌ای هم در این زندان برخوردار است.
او می‌گوید آلوز بارها در گفتگو با سایر زندانیان تاکید کرده که گناهی مرتکب نشده است:« او می‌گوید که همه چیز از پیش توافق شده بود و مشکلی وجود نداشت. در واقع قرار بود آنها آن شب در کنار هم باشند و بحث تجاوز مطرح نبود.»
این در واقع همان صحبت‌هایی است که آلوز پیش از این در آخرین جلسه دادگاه هم مطرح کرد و به قاضی گفت که به هیچ وجه اتهام تجاوز را نمی‌پذیرد.
این هم سلولی سابق آلوز درباره فعالیت‌های او در زندان اضافه کرد:« او زیاد بیرون نمی‌رود. تنها زمانی بیرون می‌رود که قصد دارد به مرکز ورزشی برود و مشغول بازی با سایر زندانی‌ها شود. اگر این کار را نکند، مدام در سلول می‌داند و خودش را در اتاقی که تلویزیون دارد حبس می‌کند تا برنامه‌های مختلف را تماشا کند.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.