علیرضا جهانبخش وینگر تیم ملی فوتبال ایران به انتقاد ازشرایط زمین پرداخت و گفت حق تیم ملی کسب سه امتیاز کامل این بازی بوده است.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، بازیکن تیم آلکمار در گفت و گو با گزارشگر کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد: این بازی واقعا شبیه فوتبال نبود. ایران از شانس¬های خوبش برای گلزنی استفاده نکرد. بازی خیلی سختی بود بخصوص در این زمین و این شرایط. ما چند شانس ایجاد کردیم اما نتوانستیم گل بزنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا از کسب یک امتیاز در این بازی راضی است گفت: خیر، ما برای کسب سه امتیاز به میدان آمده بودیم و کارمان را هم خوب انجام دادیم اما تنها در گلزنی ناکام ماندیم.

جهانبخش در پاسخ به این سوال که آیا ایران می تواند به جام جهانی صعود کند یا نه هم گفت: حتما چرا که نه. تیم ما تا همین حالا هم امتیازهای خوبی کسب کرده و فکر می کنم دور برگشت هم می توانیم امتیازهای لازم را بگیریم.

جهانبخش در پاسخ به این سوال که آیا ایران می تواند به جام جهانی صعود کند یا نه هم گفت: حتما چرا که نه. تیم ما تا همین حالا هم امتیازهای خوبی کسب کرده ایم و فکر می کنم دور برگشت هم می توانیم امتیازهای لازم را بگیریم.

 

انتهای پیام/