مدیربرنامه های محمد صلاح نسبت به پیشنهاد الاتحاد برای جذب ستاره مصری لیورپول واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شب گذشته بود که الریاضیة، بزرگترین روزنامه ورزشی عربستان در خبری مدعی شد که الاتحاد باب مذاکره با ستاره مصری لیورپول را باز کرده است. طبق ادعای منابع موثق، باشگاه سعودی حاضر شده است تا سالانه 90 میلیون یورو به این بازیکن بپردازد.

در تابستان داغی که سعودی ها موفق شدند ستاره های بزرگ و مطرحی را به آسیا بیاورند، انتقال محمد صلاح به الاتحاد می تواند یکی از بزرگترین و مهمترین انتقال های فوتبال این کشور لقب بگیرد تا او به دیگر بزرگان حاضر در خاورمیانه بپیوندد.

پس از انتشار گسترده خبر پیشنهاد الاتحاد به محمد صلاح، فابریزیو رومانو، خبرنگار معروف دنیای نقل و انتقالات نیز در تماس با مدیربرنامه های ستاره مصری، احتمال ترکاندن یک بمب جدید از سوی عربستانی ها را رد کرد.

رامی عباس، ایجنت صلاح در مورد پیشنهاد هنگفت الاتحاد گفت: اگر امسال به جدایی از لیورپول فکر می کردیم، تابستان گذشته قرارداد را با این باشگاه تمدید نمی کردیم. محمد همچنان به لیورپول متعهد است.

به نظر می رسد حداقل در مقطع کنونی، عربستانی ها نمی توانند رویای جذب صلاح را تعبیر کنند. این بازیکن به دنبال کسب موفقیت های بیشتر با لیورپول است و تیم بنزما و کانته باید به سراغ گزینه های دیگر برود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.