ژرمی دوکو با سیتی به توافق رسیده و قرار است جانشین ریاض محرز شود. او وقتی هنوز بازیکنی گمنام بود، مورد ستایش کیلیان امباپه قرار گرفته بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 انتقال ژرمی دوکو به منچسترسیتی پس از توافق سیتیزن‌ها با رن برای عقد قراردادی در ازای 65 میلیون یورو در آستانه رسمی شدن است. نیروی تقویتی که گواردیولا با آن تیمش را کامل می‌کند و با او خط آتش سیتی خطرناک‌تر نیز خواهد شد.

دوکو، بازیکن ملی پوش بلژیکی، از سوی روبرتو مارتینز (مربی وقت بلژیک) زمانی که کاملا گمنام بود به تیم ملی دعوت شد. همان موقع او مورد ستایش کیلیان امباپه نیز قرار گرفته بود.

ستاره پی اس جی در جریان یک مصاحبه گفته بود: «اخیراً با پدرم در مورد بازیکنی صحبت کردم که توجه من را به خاطر سرعت انفجاری‌اش جلب کرد. او دوکو بازیکن رن است. در پنج سالی که به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای فعالیت می‌کنم، هرگز کسی را با چنین قدرت و سرعت انفجاری در اولین گام‌هایش ندیده‌ام.»

در مواجهه با چنین تمجیدی، دوکو پاسخ داده بود: «شنیدن چنین تعریف و تمجیدی از سوی امباپه باعث افتخار است. در حال حاضر او شماره یک دنیاست.»

اکنون قرار است بازیکنی که امباپه را مبهوت خودش کرده بود، به دست گواردیولا در سیتی  برسد. یک پدیده دیگر که توسط پپ شکوفاتر خواهد شد.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.