گاتزتا دلوا اسپورت گزارش داده است که روبرتو مانچینی به زودی با قراردادی سه ساله هدایت تیم ملی عربستان را تا سال 2026 به عهده می گیرد و به دستمزد سالانه 30 میلیون یورو دست پیدا خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مانچینی دو هفته پیش به شکلی ناگهانی از هدایت تیم ملی ایتالیا استعفا داد که لوچانو اسپالتی به عنوان جانشین او منصوب شد. حالا گاتزتا دلوا اسپورت گزار شداده است که مانچینی با فدراسیون فوتبال ایتالیا به توافق رسیده است و قرار است که تا جام جهانی 2026، هدایت این تیم را به عهده بگیرد. 

مانچینی در سه سال آینده قرا راست که سالی 30 میلیون یورو دستمزد بگیرد و به نظر می رسد که فدراسیون فوتبال ایتالیا در ساعات آینده این خبر را به صورت رسمی اعلام خواهد کرد.

اولین چالش مانچینی در جام ملت های آسیا در ژانویه خواهد بود. عربستان تا کنون سه بار قهرمان این مسابقات شده است که البته از آخرین قهرمانی آنها 27 سال می گذرد. مانچینی به زودی قرار است که بخش جدید دوران فوتبالش را آغاز کند. قرا راست که له له اوریالی اسطوره اینتر نیز به عنوان دستیار او در کادر فنی حضور داشته باشد. اوریالی در سالهای اخیر در کنار مانچینی در تیم ملی ایتالیا حضور داشته و در چالش جدید در عربستان نیز در کنار این مربی خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.