داستان پرحاشیه ماندن یا رفتن کیلیان امباپه از پارک‌دو‌پرنس قرار است در پنجره‌های نقل‌وانتقالات آتی هم ادامه داشته باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 از آغاز لجبازی کیلیان امباپه برای تمدید قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن و مخالفت با خروج اجباری او قبل از تبدیل شدنش به بازیکن آزاد زمان چندان زیادی نگذشته بود که داستان آبکی جنگ وی و ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به یک فصل تکراری رسید؛ فصلی مشابه به همان چیزی که تابستان سال گذشته هم شاهدش بودیم. ستاره فرانسوی بعد از یک ماه و نیم و درست پس از آنکه از ترکیب تیم کنار گذاشته شد، موضعش را تغییر داد و به الخلیفی برای تمدید قرارداد چراغ سبز نشان داد.

حالا قرار است که اتفاق جنبه رسمی پیدا کند، چون امباپه قصد دارد یکی از دو گزینه پیش رویش را انتخاب کند؛ اولی فعال‌سازی بند تمدید یک ساله قرارداد فعلی‌اش تا سال 2025 که فقط خودش و نه باشگاه می‌تواند آن را فعال کند و دیگری عقد یک قرارداد کاملاً جدید. طبق گزارش اسکای اسپورت ماندن امباپه در PSG قطعی است و فقط باید دید که او کدام یک از دو گزینه فوق‌ را برای ماندن انتخاب می‌‌کند.

پیش از این هم کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید نشانه‌ای از قطعی بودن عدم پیوستن امباپه به شاگردان او در تابستان سال جاری ارائه کرد و در نشست خبری قبل از بازی فردا شب تیم (جمعه) برابر سلتاویگو در هفته سوم لالیگا، درباره احتمال اضافه شدن یک مهاجم جدید به کهکشانی‌ها گفت: من صد درصد جذب هر بازیکنی به رئال مادرید در روزهای باقیمانده به پایان نقل‌وانتقالات را رد می‌کنم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.