مدافع فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در تمرین این تیم اظهاراتی داشته که گویا در آن به بارسلونا نیز اهانت شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 به نقل از نشریه مارکا، انتشار یک ویدئو از تمرینات تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن که گویا در آن صدای مکالمه بین سه بازیکن این تیم، لوکاس هرناندس ، کیلیان امباپه و عثمان دمبله در حال صحبت راجع به باشگاه بارسلونا شنیده می‌شود، جنجال‌ساز شده است.

گویا امباپه و دمبله در حال گفت‌و‌گو درباره تیم سابق دمبله بوده‌اند که لوکاس هرناندس وارد بحث آنها می‌شود و از بارسلونا با عنوان «یک تیم لجن» یاد می‌کند و از قضا صدای او ضبط شده است. در ابتدای کلیپ که در سایت رسمی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن هم منتشر شده است، امباپه به دمبله می‌گوید: «تو از بارسلونا آمده‌ای، پس چرا برای‌مان آواز نمی‌خوانی؟» لوکاس هرناندس که این جمله را از امباپه می‌شنود، قبل از اینکه دمبله بخواهد چیزی بگوید، پاسخ امباپه را می‌دهد و می‌گوید: «چطور یک تیم لجن مثل بارسلونا می‌‌تواند به تو خواندن یاد بدهد؟».

انتشار این کلیپ که رسانه‌هایی مانند اونسه موندیال، فوت مرکاتو و اسپورت فرانسه محتوای آن را تأیید کرده‌اند، خشم هواداران را برانگیخته و سبب شده است که آنها در فضای مجازی از خجالت بازیکن سابق بایرن مونیخ درآیند.

لوکاس هرناندس 27 ساله که به سبب دوران حضورش در اتلتیکومادرید، سابقه بازی مقابل بارسلونا را هم دارد، تابستان امسال از بایرن مونیخ جدا شد و به پاری‌سن‌ژرمن پیوست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.