رودی گارسیا، سرمربی ناپولی، از چالش رویارویی با رئال خوشحال است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سرمربی فرانسوی در یک کنفرانس مطبوعاتی در آستانه بازی سری آ مقابل لاتزیو در استادیوم مارادونا با خبرنگاران مصاحبه کرد.

ناپولی گارسیا در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید، براگا و یونیون برلین لئوناردو بونوچی همگروه شده است و اولین سوال امروز مربوط به قرعه‌کشی روز پنجشنبه بود.

او در این باره گفت: "قرعه می‌توانست بهتر باشد، اما حتی بدتر! رئال مادرید یکی از بهترین باشگاه‌های جهان است، با توجه به اتفاقاتی که در فصل ۱۶-۲۰۱۵ رخ داد، زمانی که به لیگ قهرمانان اروپا راه یافتیم اما فرصت بازی با آنها به من داده نشد، حالا از دیدار با آنها خوشحال‌تر هم هستم."

گارسیا در ژانویه 2016 از رم اخراج شد و لوچانو اسپالتی جایگزین او شد. جالوروسی در مجموع 4-0 مقابل کهکشانی‌ها شکست خورد و مادریدی‌ها در آن فصل در فینال بازی‌ها، در سن سیرو مقابل اتلتیکو مادرید، جام قهرمانی را بالای سر بردند.

گارسیا در کنفرانس خبری امروز همچنین تایید کرد که ناپولی در آخرین ساعات نقل و انتقالات تابستانی خرید جدیدی نخواهد داشت.

"بازار تعطیل نیست، اما ما با کسی امضا نمی‌کنیم. مذاکرات فقط برای لوزانو و دمی که در حال حاضر هنوز با ما هستند، در حال انجام است."

zhfs10xz

خویچا کواراتسخلیا هنوز در سری آ این فصل، از ابتدا بازی نکرده است و گارسیا تاکید کرد که مشخص نیست که او در مقابل لاتزیو بازی را از ابتدا شروع کند:

"کواراتسخلیا احساس بهتری دارد، برایش ضروری بود که این هفته با کل تیم کار کند. خواهیم دید که از اول بازی شروع خواهد کرد یا خیر. ما نمی‌خواهیم هیچ برتری‌ای به حریف بدهیم و باید مطمئن شویم که کاملا آماده است. کوارا مقابل فروزینونه استراحت داشت و هفته گذشته مقابل ساسولو از روی نیمکت به بازی آمد."

گارسیا در پاسخ به سوالی در مورد ساری سرمربی سابق ناپولی گفت: این یکی از بازی‌هایی است که باید برنده شویم. این یک بازی بین تیم‌هاست، نه مربیان. لاتزیو کیفیت دارد. آنها می‌خواهند امتیاز بگیرند، زیرا هنوز هیچ امتیازی ندارند. نمی‌دانم چه انتظاری داشته باشم، اما مهم نیست که با چه کسی روبرو می‌شویم، باید روی خودمان تمرکز کنیم و بازی را به خوبی مدیریت کنیم."

این مربی فرانسوی همچنین در مورد یاسپر لیندستروم که اوایل این هفته به پارتنوپی پیوسته است، صحبت کرد:

"خوشحالم، او یک استعداد دیگر در تیم است. او به تیمی پیوسته است که پیش از این دو بازی را برده است. او جایگزین لوزانو خواهد شد که به دلایل زیادی از جمله دلایل مالی خواهد رفت. لیندستروم می‌تواند تمام برنامه‌ها را در خط حمله را اجرا کند."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.