هری کین درباره زندگی جدیدش در آلمان صحبت کرد. او همچنین باشگاه سابقش تاتنهام را هدف قرار داد و به مقایسه تیم لندنی با بایرن‌مونیخ پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 به نقل از بی‌ساکر، مهاجم تیم ملی انگلیس پیش از دیدار مقابل اوکراین درباره زندگی جدیدش در بایرن‌مونیخ صحبت کرد.

این مهاجم ۳۰ساله در اظهاراتش به مقایسه تاتنهام و بایرن پرداخت و گفت: مطمئناً در مقایسه با آنچه در اسپرز احساس می‌کردم، فشار متفاوتی در بایرن وجود دارد. ما در تاتنهام می‌خواستیم در همه دیدارها برنده شویم اما اگر چند بازی را بدون برد پشت سر می‌گذاشتید، هم فاجعه نبود ولی شرایط در بایرن فرق دارد. ما در بایرن‌مونیخ ۴-۰ و ۳-۱ پیروز شدیم و هنوز هم صحبت از این بود که از نحوه بازی‌مان خوشحال نباشیم. حضور در یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های جهان این‌طور است اما ما شروع خوبی داشته‌ایم و من از فصلی که داشته‌ایم لذت می‌برم.

در حالی که کمتر از دو ماه به برگزاری مراسم اهدای توپ طلا باقی مانده است، فهرست نامزدهای اولیه توپ طلا اعلام شده است که نام هری کین نیز در آن به چشم می‌خورد. برترین گلزن تاریخ تیم ملی انگلیس امیدوار است بتواند همراه تیمش جواز حضور در یورو ۲۰۲۴ را به دست بیاورد.

کین با انتقال ۱۱۰ میلیون از تاتنهام به بایرن‌مونیخ رفت و به حضور نزدیک به دو دهه‌اش با تیم شمالی لندن پایان داد. کاپیتان تیم ملی انگلیس در رده دوم برترین گلزنان تاریخ لیگ برتر بود ولی به جای شکستن رکورد آلن شیرر تصمیم به حضور در بوندسلیگا گرفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.