لیونل مسی می دانست که در بولیوی به میدان نخواهد رفت ولی قید بازگشت به آمریکا را زد تا کنار هم تیمی‌هایش در آلبی‌سلسته باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرژانتین دیشب لیونل مسی را در بازی برابر بولیوی نداشت ولی بدون نابغه هم کار دشواری برای کسب برتری نداشت و تواسنت 0-3 برنده شود. قهرمان جهان در شب درخشش دی‌ماریا توانست سه گل به میزبانش بزند در حالی که لیونل مسی روی نیمکت حضور داشت. نام مسی وارد فهرست بازی هم نشده بود ولی او ترجیح داد هم تیمی هایش را از نزدیک حمایت کند.

p43u2w3f

طبق ادعای دیاریو اوله، مسی قصد داشت برابر بولیوی هر طور شده بازی کند ولی قبل از سفر به لاپاز پزشکان و کادر فنی به او هشدار دادند که حضور در این بازی برای او ریسک بزرگی خواهد بود. مسی پس از مصدومیت برابر اکوادور سه جلسه تمرینی نرم و بدون فشار داشت و کادر فنی ترجیح داد قبل از سفر به او فشار وارد نشود.

1id5dknj

مسی به لاپاز رفت و در تمرین قبل از بازی نیز شرکت نکرد تا مشخص شود او در میدان حضور نخواهد داشت. در واقع مسی می دانست که شانسی برای بازی ندارد ولی با این حال دوست داشت کنار هم تیمی هایش باشد و آنها را از نزدیک حمایت کند. او می توانست به سرعت به امریکا برگردد و تحت نظر پزشکان اینتر میامی قرار بگیرد ولی ماندن در تیم ملی را ترجیح داد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.