رئال مادرید که موقتا صدر جدول را به بارسا واگذار کرده، امشب قصد دارد جایگاه خود را پس بگیرد و با یک برد خوب برابر سوسیداد، به برد پر گل دیشب بارسا هم واکنش نشان دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید  و رئال سوسیداد امشب از ساعت 21:00 (22.30 به وقت تهران) در سانتیاگو برنابئو در هفته پنجم لالیگا به مصاف هم خواهند رفت.

کارلو آنچلوتی در دیدار مقابل تیم شهر سن سباستین غایبان مهمی دارد. تیبو کورتوا و ادر میلیتائو که تا پایان فصل نیستند، همراه با وینیسیوس و آردا گولری که همچنان مصوم و در حال ریکاوری‌اند. از مصدومان رئال تنها دنی سبایوس به فهرست برگشته در حالی که فرلاند مندی هنوز به زمان بیشتری نیاز دارد. در فهرست رئال نام نیکو پاز آرژانتینی از تیم دوم باشگاه، نیز دیده می شود.

ایمانول آلگواسیل، مربی سوسیداد، ولی توانسته پنج بازیکنی که در فیفا دی مصدوم شده بودند را بازیابی کند: علی چو، زاخاریان، اورکو گونزالس، آلوارو اودریوزولا و عمر صدیق. حضور آندره سیلوا، که هنوز به عنوان بازیکن جدید، اولین بازی خود را انجام نداده، همچنان در تردید است. مارتین هم در دسترس نخواهد بود.

رئال پس از چهار بازی با دوازده امتیاز تنها صدرنشین لالیگا بود ولی دیشب و با برتری بارسا برابر بتیس، موقتا این جایگاه را از دست داد و امشب محکوم به پس گرفتن آن است اما کار ساده ای نخواهد داشت به خصوص اگر بازی فصل گذشته دو تیم در برنابئو را به یاد بیاوریم که رئال علی رغم موقعیت های گل فراوان، بدون گل متوقف شد. 

جود بلینگام که در چهار بازی پنج گل به ثمر رسانده، امشب امید اول مادریدی هاست. انتظار می روند امشب خوسلو و رودریگو زوج تهاجمی رئال باشند.

رئال سوسیداد با شش امتیاز در رده هشتم قرار دارد و سه تساوی و یک پیروزی دستاورد آنها در این فصل بوده است. تیم آلگواسیل آنطور که انتظار می رفت، لالیگا را شروع نکرده اما پیروزی اخیر مقابل گرانادا با نتیجه 5-3 به آنها اعتماد به نفس خوبی برای دوئل دشوار در برنابئو داده است.

ترکیب احتمالی دو تیم

رئال مادرید: کپا; کارواخال، آلابا، رودیگر، فران گارسیا، شوآمنی، کاماوینگا، کروس، بلینگام، خوسلو، رودریگو.

سوسیداد: رمیرو، ترائوره، سوبلدیا، لو نورماند، تیرنی، زوبیمندی، مرینو، بریس مندز، بارنچه‌آ، کوبو و اویاررسابال

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.