آنتونیو کونته، سرمربی چلسی، در آستانه دیدار امروز تیمش مقابل منچسترسیتی، تاکید کرد که پپ گواردیولا در فوتبال انگلیس مربی معروف تری از اوست.

به گزارش فرتاک ورزشی، حضور یورگن کلوپ، ژوزه مورینیو، پپ گواردیولا و کونته در رقابت های این فصل لیگ برتر، یکی از جذاب ترین فصول لیگ برتر را رقم زده اما کونته معتقد است که گواردیولا با توجه به موفقیت هایش در بارسا و بایرن، در جایگاه بالاتری قرار می گیرد.

او به خبرنگاران گفت:" مطمئنم که پپ معروف تر است. او در طول دوران حرفه ای اش جام های زیادی برده است. او جام های بین المللی برده؛ نه فقط در اسپانیا که در آلمان هم. اکنون در انگلیس، او در اوج دوران کاری اش قرار دارد.

 

ajQWerEva0qM

دشوار است که در مورد خودم قضاوتی داشته باشم. ترجیح می دهم بقیه در این مورد قضاوت کنند. من خودم را خیلی خوب می شناسم. می دانم که برای پیدا کردن یک راه حل، مطالعه زیادی در فوتبال داشتم. در طول روز، وقت زیادی برای کارم می گذارم و فشار زیادی به خودم می آورم. نمی دانم تیمم در صدر جدول است یا در پایین جدول!"

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، مدتی پیش کونته را گواردیولای تورین توصیف کرده بود و کونته در این مورد گفت:" نمی دانم اما مطمئنا این تعریف فوق العاده ای است. شنیده بودم که کلوپ این را گفته بود زیرا من یک ایده مشخص فوتبالی برای ساختن تیمم در یوونتوس داشتم. از نظر من، این تعریف خوبی است."

 

 

انتهای پیام/