گورادیولا و منچسترسیتی هم چنان در بازیهای خانگی بدون پیروزی هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی، منچسترسیتی که با 30 امتیاز در رده سوم لیگ‌برتر قرار دارد امروز هم در خانه برابر چلسی شکست خورد تا گواردیولا همچنان بازی‌های خانگی را بدون برد پشت سر بگذارد.

آن‌ها هفته‌هاست که بردهایشان را در خارج از خانه جشن می‌گیرند‌. از آخرین روزی که من‌سیتی توانست تیمی را در ورزشگاه اتحاد شکست دهد 77 روز می‌گذرد و با توجه به بازی بعدی آن‌‌ها در خانه این رکورد ضعیف به 88 روز هم خواهد رسید.

آخرین بار 17 سپتامبر و درهفته پنجم لیگ‌‌برتر بود که شاگردان پپ گواردیولا توانستند در خانه تیم بورنموث را با چهار گل شکست دهند. بعد از آن بازی من‌سیتی همیشه در ورزشگاه اتحاد ناموفق ظاهر شده. آن‌ها در چهار بازی بعدی خانگی تنها توانستند سه تساوی به‌دست آورند و امروز هم برابر چلسی شکست خوردند تا آمار بازی‌های خانگیشان همچنان وضعیت نامناسبی داشته باشد.

نکته بسیارجالبی که وجود دارد بردهای خارج‌از خانه منچستری‌ها در همین بازه زمانی‌ست. آن‌ها از هفته پنجم تا امروز در 4 بازی از پنج بازی خارج خانه پیروز شده‌اند. نتایجی که باوجود ضعف در بازی‌های خانگی پپ گواردیولا را کنار کونته و کلوپ دربین مدعیان قرارداده‌است.

 

انتهای پیام/