مدیر ورزشی آبی اناری های تایید کرد که آنها دیگر علاقه ای به جذب ستاره فرانسوی یووه ندارند.

به گزارش فرتاک ورزشی، انتظار می رود طی روز های آینده پل پوگبا با قراردادی به ارزش 120 میلیون یورو به منچستریونایتد تیم سابق خود بازگردد.

فصل گذشته بارسلونا به شدت در پی جذب این هافبک فرانسوی بود و محرومیت بارسلونا در استفاده از بازیکنان جدید باعث شد تا این انتقال صورت نگیرد.

در ابتدای فصل نقل و انتقالات بازهم شایعاتی در خصوص علاقه بارسایی ها به پل پوگبا مطرح شد، اما آریدو برایدا مدیر ورزشی بارسلونا می گوید که دیگر آنها قصد جذب این بازیکن را ندارد.

برایدا به CANALE 21 در خصوص پوگبا گفت:

واضح است وقتی شما در مورد مبلغی بیش از 100 میلیون یورو صحبت می کنید باید کمی صبر و فکر کنید.

باشگاه منچستریونایتد از طریف حق پخش تلویزیونی پول گزافی را به دست آورده و می تواند در بازار نقل و انتقالات حضور پر رنگی داشته باشد. این طبیعی است که همه بازیکنان مبلغ بیشتری را می خواهند.

ما می دانیم که پوگبا یک بازیکن فوق العاده است و خودش را ثابت کرده است. بارسلونا به جذب او علاقه مند بود، اما نگرش ما تغییر کرد و ما دیگر قصد جذب او را نداریم. در واقع نیاز های ما مسائل دیگری است.

جذب بازیکنانی با چنین مبالغی سخت است، چرا که شما نه تنها باید هزینه انتقال او را پرداخت کنید، بلکه باید حقوق و دستمزد او را طی پنج سال پرداخت کنید و این می تواند ده ها میلیون هزینه در بر داشته باشد.

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: پل پوگبا -