لوئیز سوارز معتقد است که قهرمانی های کریستیانو رونالدو همراه با رئال مادرید و تیم ملی پرتغال، باعث نمی شود که وی در مسیر کسب توپ طلا شایسته تر از لیونل مسی باشد.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، در حالیکه در تعداد توپ های طلا، لیونل مسی 5-3 از کریستیانو رونالدو پیش است، فصل گذشته در کسب دو گانه داخلی بارسلونا 41 گل به ثمر رساند و 26 پاس گل داد اما رونالدو نیز همراه با تیم رئال مادرید به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دست یافت و سپس به قهرمانی پرتغال در یورو 2016 کمک کرد.

این دستاورد ها، باعث شده تا بازیکن سابق منچستر یونایتد به عنوان مدعی اصلی دریافت توپ طلای 2016 معرفی شود، و حتی نیمار، ستاره تیم بارسلونا نیز هفته گذشته رونالدو را شایسته دریافت این عنوان خواند. اما به گزارش Fourfourtwo، سوارز اینطور فکر نمی کند:

درست است که رونالدو آن عناوین را به دست آورد، اما برای من هیچ جای سؤالی وجود ندارد که لئو مسی بهترین بازیکن دنیاست. چه برنده توپ طلا شود، چه نه، او با اختلاف بهترین بازیکن دنیاست. او بیشتر از هرکس دیگری روی بازی تأثیر دارد. نتوانست همراه با آرژانتین قهرمان کوپا آمریکا شود اما عناوین زیادی با بارسلونا فتح کرده است و فکر می کنم شایسته توپ طلاست.

 

سوارز که تنها مهاجم تیم بارسلونا است که اکنون در تمرینات شرکت می کند، در این رابطه گفت:

با چند هم تیمی دیگر و بچه هایی از تیم B بارسا  تمرین می کنم که خیلی خوب آنها را نمی شناختم. از لحاظ جسمانی خود را آماده می کنیم تا برای فصل آماده شویم. در مورد مسائل معمولی که در پیش فصل صحبت می کنیم، با انریکه صحبت کردم و آماده می شویم تا این فصل به اهداف خود برسیم. در بارسلونا همیشه سعی خواهیم کرد تا تاریخ سازی کنیم و تا جایی که ممکن است پیروز شویم.

 

 

انتهای پیام/