به گزارش فرتاک ورزشی،

عده ای بر این باور هستند که یوونتوس بازیکن بزرگی را در زمستان خریداری نخواهد کرد و تنها 1 یا 2 بازیکن متوسط و شاید جوان را برای این مقطع از فصل جذب خواهند کرد و خریدهای آنها به تابستان موکول خواهد شد. در ادامه جدید ترین اخبار را بررسی خواهیم کرد.

 

پاتریس اورا:

    مدیر برنامه های این بازیکن اعلام کرد که به احتمال فراوان او در زمستان از یووه جدا خواهد شد.

 

فرانک کسیه:

    پیشنهاد باشگاه اورتون به مبلغ 17 میلیون یورو برای خرید این بازیکن از سوی اتالانتا رد شد و حالا باید منتظر پیشنهاد جدید یووه برای این بازیکن باشیم.

 

فرانچسکو کاساتا:

    باشگاه لیورپول و سرمربی این تیم حاضر شده اند تا مبلغ 10 میلیون یورو برای خرید بازیکن 19 ساله ی تیم یوونتوس پرداخت کنند ولی یووه هنوز پاسخی به این پیشنهاد نداده است.

 

گفتنی است، فرانچسکو کاساتا یکی از استعدادهای فوتبال ایتالیا به حساب می آید و به صورت قرضی در اسکولی بازی می کند.

 

جمیز رودریگز:

    باشگاه رئال مادرید پیشنهاد 100 میلیون یورویی را برای فروش این بازیکن به یک تیم چینی رد کرد و گفته می شود رودریگز علاقه ی زیادی به ادامه ی فوتبال خود در اروپا دارد. یوونتوس تصمیم دارد در تابستان شانس خود را برای خرید او امتحان کند.

 

سیمونه زازا:

    منابع ایتالیایی مدعی شدند که تا 2‐3 روز آینده تیم بعدی این بازیکن مشخص خواهد شد و او فوتبال خود را از سر خواهد گرفت. والنسیا از بیشترین شانس برای خرید او برخوردار است.

 

درخواست الگری:

    سرمربی تیم یوونتوس از مدیران این تیم درخواست کرده تا یک هافبک دیگر را به جمع نفرات یووه اضافه کنند.

 

کولاسیناچ:

    منابع رسانه ای فوتبال ایتالیا اعلام کردند که پیانیچ بازیکن تیم یوونتوس از کولاسیناچ بازیکن تیم شالکه که هموطن او می باشد خواسته تا به یووه بیاید.

 

انتهای پیام/