بازی های اخیر رئال مادرید در ورزشگاه مستایا یادآور اتفاقات خوشایندی برای آن ها نبوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید در این مقطع از فصل به طور کامل بر دیدار با والنسیا در ورزشگاه مستایا متمرکز شده است. جایی که در دو فصل اخیر هم برای رافا بنیتز و هم برای کارلو آنچلوتی ورزشگاهی بد یمن بوده است.

 بنیتز بعد از تساوی برابر والنسیا در فصل2015/2016 اخراج شد و رکورد ۲۲ برد متوالی رئال مادرید در زمان هدایت کارلو آنچلوتی نیز در مقابل والنسیا به پایان رسید. همچنین رئال مادرید باید تجربه فصل گذشته در استادیوم لا سرامیکا در مقابل ویارئال را نیز به یاد داشته باشد. در آن دیدار رئال مادرید که تحت هدایت رافا بنیتز بود، با تک گل روبرتو سولدادو شکست خورد که باعث ایجاد فاصله پنج امتیازی با بارسلونا در ماه دسامبر شد.

پس از آن و در ماه ژانویه، رئال مادرید به مصاف والنسیا رفت. با وجود دو گل از کریم بنزما و گرت بیل، تساوی ۲-۲ با والنسیا موجب اخراج بنیتز از سمت مربیگری رئال مادرید شد که پس از آن فلورنتینو پرز در یک کنفرانس خبری، زین الدین زیدان را به عنوان سرمربی جدید معرفی کرد. یک سال پیش از آن، در چهارم ژانویه ۲۰۱۵، کارلو آنچلوتی با نتیجه ۲-۱ در مستایا شکست خورده بود و رکورد شکست ناپذیری رئال مادرید در آن دیدار از بین رفت. آیا برای سومین بار متوالی، رئال مادرید در مستایا ناکام خواهد بود؟

 

انتهای پیام/