سرمربی کهکشانی‌ها نسبت به شایعات مطرح شده در مورد هافبک اسپانیایی‌اش واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

زین‌الدین زیدان در آستانه دیدار فردا شب (چهارشنبه) شاگردانش برابر والنسیا در دیداری معوقه از هفته شانزدهم لالیگای اسپانیا در مورد وضعیت مبهم هافبک اسپانیایی خود اظهار داشت: نمی‌توانم در خصوص آینده ایسکو صحبت کنم و باید ببینیم که در ماه جولای (ابتدای فصل تابستان) چه اتفاقی خواهد افتاد.

ایسکو که مورد توجه تیم‌های چلسی، یوونتوس و منچسترسیتی است، این فصل تنها در 11 بازی از 21 بازی لالیگایی در ترکیب سفیدپوشان مادریدی قرار گرفته است. قرارداد وی با کهکشانی‌ها در ماه ژوئن 2018 به پایان می‌رسد، اما برخی رسانه‌های اسپانیایی مدعی شده‌اند که ایسکو در پایان فصل جاری از این تیم جدا خواهد شد.

وی افزود: ما باید روی روند پیروزی‌های خود تمرکز کنیم و باید ببینیم در تابستان چه اتفاقی خواهد افتاد. به هر حال مشکلی وجود ندارد و خود ایسکو هم گفته که مشکلی ندارد. او بازیکنی متعهد است و می‌داند که من به عنوان یک بازیکن او را دوست دارم و رویش حساب باز کرده‌ام. اگر بازیکنی 25 بازی برای تیمش بازی کند و در یک بازی از ترکیب بیرون گذاشته شود، خوشحال نخواهد بود. من هم در زمان بازیگری‌ام اینچنین بودم.

زی‌زو در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: اگر موفق به شکست والنسیا بشویم، سه امتیاز دیگر بر شمار امتیازات‌مان خواهیم افزود، نه چیز بیشتری! ما تازه در ماه فوریه هستیم و در ماه مارس است که مقطع پایانی لیگ آغاز می‌شود. به هر حال هر بازی برای ما خیلی اهمیت دارد.

سرمربی فرانسوی رئال در خصوص وضعیت ستاره‌های تیمش هم گفت: بیل در شرایط خیلی خوبی است و به لحاظ فیزیکی وضعیت خوبی دارد، اما فردا باید ببینیم که آیا از او استفاده خواهیم کرد یا خیر! کریستیانو هم که استراحت کرده، شرایط خوبی دارد و فردا بازی خواهد کرد.

زیدان همچنین با اشاره به کسب تنها یک پیروزی رئال‌مادرید در سه تقابل اخیر در خانه والنسیا گفت: باید در بازی فردا سخت تلاش کنیم. آنها اخیراً خوب بازی می‌کنند. بازی در ورزشگاه مستایا همیشه دشوار است، اما جو آنجا را دوست دارم، جوی که به بازیکنان کمک می‌کند.

 

انتهای پیام/