بارسلونا در دیداری از سری رقابت های چمپیونزکاپ موفق شد با نتیجه 3-1 سلتیک را شکست بدهد.

،

در این دیدار شاگردان لوئیس انریکه در همان نیمه اول 3 بار دروازه حریف را باز کردند و در نهایت توانستند با همین سه گل، به برتری دست پیدا کنند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی، خطر چندانی روی دروازه ایجاد نشد اما در دقیقه 11، این آردا توران بود که گل اول بازی را برای آبی و اناری ها به ثمر رساند.

نفوذ خوب الکس ویدال و پاس رو به عقب او برای آردا توران، با ضربه دیدنی این ستاره ترک، به گل اول بازی تبدیل شد.

01130245

 

بعد از این گل بازیکنان سلتیک پیش کشیدند و بعد از ایجاد یکی دو موقعیت خوب، سرانجام در دقیقه 29 به گل تساوی رسیدند. اشتباه مارتینز در خط دفاعی بارسا، توپ را نصیب گریفیث کرد و او هم با ضربه ای دقیق، حساب کار را 1-1 کرد.

اما این نتیجه هم تنها دو دقیقه پایدار بود و بارسا بار دیگر پیش افتاد. این بار اشتباه مدافعان و دروازه بان سلتیک، باعث شد تا آبی و اناری ها با ضربه آمبروز، دروازه کرگ گوردون را باز کنند.

01130244

برتر بارسایی ها بعد از این گل هم ادامه داشت و آنها در دقیقه 41، توسط منیر الحدادی به گل سوم رسیدند. این بار روی پاس خوب لوئیس سوارز بود که منیر در مقابل دروازه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای به موقع، کار را تمام کرد. در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با برتری بارسا به پایان رسید.

در نیمه دوم دو تیم تعویض های زیادی انجام دادند اما باز هم این بارسا بود که موقعیت های گلزنی بهتری به دست آورد اما نتوانست از آنها استفاده کند. تلاش بازیکنان سلتیک برای کم کردن فاصله هم بی نتیجه بود و بازی با همان نتیجه 3-1 که در نیمه اول رقم خورده بود، به پایان رسید.

 

منبع : ورزش سه

انتهای پیام/