سایت روسی مدعی شد فردا نشست سرنوشت سازی میان روسای فدراسیون روسیه با مربی مستعفی روستوف برای قبول هدایت تیم ملی این کشور برگزار می شود.

،

قربان بردی اف سرمربی 57 ساله ترکمن الاصل روس ها که در یک دهه گذشته موفقیت های بیشماری در سطح رقابت های باشگاهی این کشور با تیم های روبین کازان و روستوف به دست آورد تنها چند روز بعد از استعفا از هدایت روستوف در نشستی با روسای فدراسیون فوتبال روسیه پیرمون قبول هدایت تیم ملی این کشور به صحبت خواهدپرداخت.

سایت Sovsport در خبری جالب پیرامون این اتفاق نوشت:« بعد از نمایش ضعیف و به دور از انتظار روسیه در یورو 2016 روسای فدراسیون فوتبال تغییرات کلی در کادر مربیگری را در دستور کار قرار دادند و در طی یک ماه گذشته با چند مربی سرشناس مذاکراتی برای هدایت تیم در راه جام جهانی 2018 انجام دادند اما حالا خبر می رسد یکی از دو گزینه اصلی آنها کسی نیست جزء قربان بردی اف که فردا ظهر با حضور در ساختمان فدراسیون فوتبال در مسکو مذاکرات نهایی اش را برای قبول این سمت آغاز خواهد کرد».

این خبر در حالی روی خروجی سایت معتبر روسی قرار گرفت که پیش از این از باشگاه اسپارتاک مسکو به عنوان جدی ترین مشتری بردی اف نام برده می شد اما حالا به نظر می رسد وسوسه هدایت تیم ملی روسیه در بزرگ ترین تورنمنت فوتبالی دنیا که سال 2018 به میزبانی خود روس ها برگزار می شود قربان بردی اف را وادار کرده تا به جای چالش باشگاهی این بار طعم چالش در عرصه ملی را بچشد. تصمیمی که می تواند در آینده ستاره های جوان ایرانی روستوف از جمله سردار آزمون هم تاثیرگذار باشد.

نکته جالب این که دستیار اول بردی اف در روستوف که حالا به عنوان سرمربی موقت هدایت تیم را در دست گرفته در آخرنی مصاحبه خود مذاکرات قربان با روسای فدراسیون فوتبال روسیه را تایید کرد و مدعی شد تا 48 ساعت آینده تکلیف این مربی مشخص خواهد شد.

 

منبع : ورزش سه

 

انتهای پیام/