ژوره مورینیو که قرار است امروز در دیداری خیریه به میدان می‌رود، خود را با ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن مقایسه کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ژوزه مورینیو، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد امروزدر دیداری خیریه در تیم آلن شیرر به میدان می‌رود. عواید حاصل از این بازی قرار است به خانواده قربانیان و افرادی که تحت‌تأثیر تراژدی آتش‌سوری برج گرنفل در شهر لندن قرار گرفته‌اند، برسد. چهره‌های سرشناس ورزش، موسیقی و سینما نیز در این بازی حضور خواهند داشت.

 

آقای خاص در این بازی در کنار چهره‌های سرشناسی همچون جیمی ردنپ، آلی مک‌کویست و دیوید جیمز در تیم آلن شیرر به میدان می‌رود. آنها به مصاف تیم ریو فردیناند می‌روند که بازیکنانی همچون پیتر کراوچ، دیوید سیمن و کلینت‌هیل را در ترکیب خود دارد. این بازی در ورزشگاه اختصاصی کوئینز پارک‌رنجرز یعنی لوفتوس رُد برگزار می‌شود.

مورینیو که در دوران بازیگری‌اش در پست هافبک میانی بازی می‌کرد و آخرین بازی دوران حرفه‌ای خود را در سال 1978 در تیم پرتغالی کومریکو اینداستریا انجام داد، در خصوص آمادگی جسمانی‌اش برای این بازی گفت:«در بهترین فرم و شکل خودم در طول زندگی‌ام قرار دارم.»

وقتی از آقای خاص پرسیده شد که قیمت او به عنوان بازیکن در نقل و انتقالات امروز چقدر می‌توانست باشد، او به حالت شوخی گفت:«اگر پیشنهادی که می‌شود یک پوند  بیشتر از رقم قرارداد نیمار نباشد، قبول نمی‌کنم!»

انتهای پیام/