اسطوره‌های منچستریونایتد و اسطوره‌های بارسلونا در ورزشگاه اولدترافورد در دیداری دوستانه برابر هم به تساوی رضایت دادند، اما شیاطین سرخ در مجموع دو دیدار پیروز شدند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌های فوتبال اسطوره‌های منچستریونایتد و اسطورهای بارسلونا عصر امروز (شنبه) در دیداری دوستانه با عنوان «اسطوره‌ها باز می‌گردند» در ورزشگاه اولدترافورد برابر هم قرار گرفتند که این بازی به تساوی 2 بر 2 انجامید. از آنجایی که شیاطین سرخ در بازی رفت دو تیم در نوکمپ با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسیده‌ بودند، در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 5 بر 3 به برتری رسیدند. عواید حاصل از این بازی به بنیاد خیریه منچستریونایتد رسید.

منچستری‌ها در این دیدار ابتدا با گل‌‌های دقیقه 14 روی فن‌نیستلروی از روی نقطه پنالتی و دنی وبر در دقیقه 43 از میهمان خود پیش افتادند، اما اسطوره‌های آبی‌واناری‌ها در نیمه دوم در فاصله تنها سه دقیقه گل‌های خورده را جبران کردند و نتیجه را به تساوی کشاندند. لوئیس گارسیا و گایسگا مندیتا به ترتیب در دقایق 78 و 81 برای بارسا گلزنی کردند.

ترکیب دو تیم در این بازی به شرح زیر بود:

منچستریونایند: فن‌در سار (فن‌در گو- 58)، یانسن، براون، دوبلین (تورنلی- 49)، پوبورسکی، یورک، سیلوستر، بلومویست (جورجیچ- 49)، ساها (وبر- 35) و فن‌نیستلروی (بیردسمور- 71)

بارسلونا: آنگوی، بلتی (سانچس خارا- 62)، ادمیلسون (داویدز- 58)، دهو (سیمائو- 59)، آبیدال، دیویدس (متئو- 46، مندیتا- 69)، سرخی (لوئیس گارسیا- 33)، مندیتا (سرخی- 45)، سیمائو (آلویسیو)، کلایورت (مندیتا- 58)، گویکوئتسکا (مورنو- 39 (گویکوئتسکا- 69))

 

انتهای پیام/