در شبی که هر سه تیم مدعی شهر لندن رقبای خود را شکست دادند، اورتون در خانه مغلوب شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در ادامه بازی‌های شب نخست از هفته چهارم لیگ برتر انگلیس، امشب (شنبه) 5 دیدار برگزار شد که در آن تیم‌های آرسنال، تاتنهام و چلسی به پیروزی رسیدند.

 آرسنال در ورزشگاه امارات، با نتیجه 3 بر صفر بر بورنموث غلبه کرد. دنی ولبک در دقایق 6 و 50 لاکازته در دقیقه 27 گل‌های این بازی را به ثمر رساندند. آرسنال با این نتیجه 6 امتیازی شد و به رده نهم جدول صعود کرد.

تاتنهام، دیگر تیم لندنی هم در خانه اورتون با نتیجه 3 بر صفر پیروز شد که گل‌های این مسابقه را هری کین دو بار در دقایق 28 و 46 و کریستین اریکسن در دقیقه 42 زدند تا دومین شکست این فصل را به وین رونی و یارانش تحمیل کنند. تاتنهام با 3 امتیاز این بازی 7 امتیاز شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت.

چلسی نیز مانند دو همشهری خود، به پیروزی رسید و در یک بازی خارج از خانه برابر لسترسیتی این تیم را با نتیجه 2 بر یک شکست داد. آلوارو موراتا در دقیقه 41 و انگولو کانته در دقیقه 50 برای چلسی و جیمی واردی در دقیقه 62 از روی نقطه پنالتی برای لسترسیتی گلزنی کردند.

در دو بازی دیگر برایتون در خانه با نتیحه 3 بر یک بر وست‌بروموویچ غلبه کرد و واتفورد در خانه ساوتهمپتون 2 بر صفر پیروز شد.

در آخرین بازی امشب لیگ برتر انگلیس، از ساعت 21 منچستریونایتد میهمان استوک‌سیتی است.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس منچسترسیتی 10 امتیازی صدرنشین است و دو تیم منچستریونایتد و چلسی هر دو با 9 امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب دوم و سوم هستند.

 

انتهای پیام/