به گزارش فرتاک ورزشی،

در چارچوب مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های فوتبال کشور روز چهارشنبه دو تیم استقلال جنوب و کارون اروند خرمشهر در ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر به مصاف یکدیگر می روند.

شاگردان داوود سیدعباسی در دیدار گذشته خود مقابل مقاومت تهران به تساوی بدون گل رضایت دادند، آبی پوشان پایتخت با کسب 10 امتیاز از هفت دیدار قبلی خود با توجه به تفاضل بهتر نسبت به اروند خرمشهر در رده دوم جدول گروه A قرار دارند، استقلالی ها با به ثمر رساندن 10 گل در مرحله نهایی لیگ دو، بهترین خط حمله گروه A را در اختیار دارند.

در طرف مقابل خرمشهری ها با هدایت سید محمد علوی بازیکن سابق تیم ملی هفته گذشته مقابل خوشه طلایی ساوه با یک گل شکست خوردند، اروند خرمشهر با کسب 10 امتیاز پس از استقلال جنوب تهران در رده سوم جدول گروه A قرار دارند، اروند خرمشهر در هفت دیدار گذشته خود با دریافت چهار گل بهترین خط دفاعی گروه A در اختیار دارد.

این دیدار شش امتیازی برای دو تیم از حساسیت بالایی برخوردار است، شاید تیمی که در این دیدار شکست بخورد باید از صعود به لیگ یک خداحافظی کند،  تقابل بهترین خط حمله و بهترین خط دفاع گروه A حساسیت این دیدار را دوچندان میکند.

نویسنده : امیررضا رضایی

 

 

انتهای پیام/