به گزارش فرتاک ورزشی،

در چارچوب مسابقات لیگ دسته دوم‌باشگاه های فوتبال کشور روز چهارشنبه دو تیم پالایش نفت  و شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف یکدیگر می روند.

برزیلی های لیگ دو با هدایت علی فیروزی در مرحله نخست با دریافت 14 گل بهترین خط دفاعی گروه C را در اختیار داشتند، اما در مرحله نهایی با دریافت 10 گل در هفت بازی قبلی خود پس از شهرداری بندرعباس ضعیف ترین خط دفاعی گروه B را در اختیار دارند، پالایش آبادان با 5 امتیاز در رده پنجم گروه B قراردارند .

اگر نگاهی کوتاه بر آمار بازی های این تیم بی اندازیم به نکته جالبی درباره آبادانی ها مواجه میشویم، با توجه به مصدومیت های پیاپیی که به سراغ بازیکنان اصلی آن ها آمده است، سطح کیفی بازیشان تغییری نکرد.

با توجه به این که پالایش آبادان مهاجم تخصصی ندارد بزرگترین مشکل آن ها استفاده حداکثری از موقعیت های گل است، بنظر می رسد این تیم در نقل و انتقالات اگر مهاجم خوبی جذب میکرد، حال میتوانست جزو مدعیان صعود باشد.

در آن سوی میدان شاگردان مهدی پاشازاده قرار دارند، شاهین شهرداری بوشهر از هفت دیدار قبلی خود 5 برد و 2 تساوی کسب کرده است و با 17 امتیاز در صدر جدول قرار دارند، آن ها هفته گذشته با نتیجه پرگل 6 بر 1 توانستند شهرداری بندرعباس را شکست بدهند.

شاهینی ها با زدن 15 گل بهترین خط حمله، مرحله نهایی را در اختیار دارند،شاهینی ها با دریافت 4 گل به همراه داماش و اروند بهترین خط دفاعی مرحله نهایی را در اختیار دارند، که نشان از ثبات تیمی آن ها در تمام خطوط بازی دارد.

حال باید دید شاگردان علی فیروزی میتوانند دومین پیروزی خود را در مرحله نهایی کسب کنند، یا شاگردان پاشازاده با پیروزی در این دیدار به لیگ دسته اول نزدیک تر می شوند.

اگر شاهین پیروز میدان باشد و در دیگر بازی گچساران به رقیبش بندر عباس امتیاز بدهد عملت صعود بوشهر به لیگ قطعی می شود.

نویسنده : امیررضا رضایی

 

انتهای پیام/