فجرسپاسی شیراز در ورزشگاه حافظیه از تیم مس کرمان پذیرایی خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 دو تیم فجرسپاسی و مس کرمان درحالی به تقابل با یکدیگر می پردازند که فجرسپاسی هفته قبل با پیروزی سه بر یک برابر توانست سه امتیاز شیرین را از تبریز به خانه آورد. مس‌کرمان درخانه با تساوی بدون گل برابر بادران متوقف شد.

آخرین تقابل دو تیم:

در پنج دیدار اخیر این دو تیم برابر یکدیگر فجرسپاسی دو برد و مس کرمان یک برد کسب کرده است و دو بازی به تساوی انجامیده است. در آخرین دیدار این دو تیم در دقیقه شانزدهم حمید جوکار موفق به گلزنی شد. پس از این گل بازیکنان دو تیم موقعیت هایی را برای به ثمر رساندن گل های بعدی در اختیار داشتند اما موفق نشدند که از موقعیت های خود استفاده کنند تا در نهایت این دیدار با همین یک گل به پایان برسد.

جایگاه دو تیم در جدول:

فجرسپاسی با توجه به عملکرد خوب خود در نیم فصل دوم توانسته است که خود را به رتبه دوم جدول برساند و خود را در جمع مدعیان جای دهد. این در حالی می باشد که از سی و یک هفته ۱۷ برد، ۷ مساوی و ۷ باخت داشته است تا ۵۸ امتیاز را در اندوخته های این فصل خود ببیند. در مقابل، مس کرمان که تا چند هفته قبل امید صعود داشت ۱۴ برد، ۶ مساوی و ۱۱ باخت کسب کرد تا دو رقمی بودن تعداد باخت های مس مانع از امیدواری آن ها برای صعود شود.

آمار و ارقام:

* فجرسپاسی در نیم فصل دوم سومین بازی خود را بعد از باخت را برده است که  بازی این هفته سومین بازی فجر بعد از باخت محسوب می شود.

* فجرسپاسی در دو بازی اخیر خانگی موفق به کلین شیت شده است.

* در پنج تقابل اخیر این دو تیم هرگاه فجرسپاسی موفق به پیروزی شده بازی بعدی به تساوی انجامیده است.

* مس کرمان در سه دیدار اخیر خانگی خود برابر فجرسپاسی نتوانسته است این تیم را شکست دهد.

* مس کرمان در نیم فصل دوم بعد از یک برد و یک مساوی بازی سوم خودش را شکست خورده است.

* مس کرمان در دو بازی اخیر بیرون خانه هم کلین شیت کرده و هم بازی را برده است.

کوبل داوری:

موعود بینادی فر – قهرمان نجفی – براتعلی مولوی – میثم حیدری – ناظر: رسول فروغی

انتهای پیام/