عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال توضیحاتی را درباره انتخاب سرمربی تیم امید ارائه کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

  با اینکه حمید استیلی به عنوان مدیر تیم امید انتخاب شده اما هنوز خبری از انتخاب سرمربی جدید این تیم نیست. حسین کلانی، عضو کمیته فنی فدراسیون در این خصوص گفت: به دنبال این هستیم که تصمیمی بگیریم تا بعد از رخ دادن اتفاقاتی که باعث جریحه‌دار شدن غرور ملی مردم ایران شده، موفقیت را برای امیدهای فوتبال به ارمغان بیاوریم. ٤٤‌سال است فوتبال ایران با وجود شایستگی‌هایی که داشته نتوانسته به المپیک برود و این موضوع برای هیچ‌کدام از ما خوشایند نیست.

 

وی ادامه داد: این روزها کشور ما از طرف کشورهای خارجی مورد هجمه‌های بی‌رحمانه‌ای قرار گرفته و حضور در تورنمنتی مثل المپیک بهترین فرصت است تا بتوانیم منش و فرهنگ ایرانی را به دنیا نشان دهیم. به همین دلیل حدود یک ماه است که در فدراسیون همه دست‌به‌دست هم داده‌اند تا یک سرمربی موفق با رزومه‌ای پرافتخار انتخاب شود. انتخاب حمید استیلی به‌عنوان مدیر تیم امید هم برای این بوده که پیگیری‌های نهایی تمام مسائل تیم امید برعهده یک‌نفر باشد اما قرار نیست او به‌عنوان مدیر، سرمربی را انتخاب کند بلکه ما می‌خواهیم با خرد جمعی بهترین تصمیم را برای تیم امید بگیریم.

 

عضو کمیته فنی فدراسیون همچنین گفت: ما از همه اهالی فوتبال حتی از مربیان خارجی که در حال‌حاضر در ایران مربیگری می‌کنند هم مشورت می‌گیریم. به‌نظر من آنچه بیشتر از هر چیز می‌تواند به تیم امید کمک کند، حسن‌نیت است. این روزها همه باید دست‌به‌دست هم بدهیم و فقط به منافع ملی فکر کنیم.

 

کلانی درباره گزینه های نهایی سرمربیگری امیدها افزود: درحال حاضر هم رزومه چند مربی درحال بررسی است و تا پایان هفته آینده سرمربی تیم امید انتخاب خواهد شد. خوشبختانه در فدراسیون فوتبال روح دموکراسی حاکم است و همه دست‌به‌دست هم داده‌ایم تا امیدهای فوتبال را از برزخ ٤٤ساله نجات دهیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.