دیدار پارس جنوبی جم و گل گهر سیرجان با تساوی 1-1 خاتمه یافت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 وینگو بگوویچ سرمربی گل گهر سیرجان در پایان بازی دوستانه با پارس جنوبی جم در گفتگو با خبرنگار سایت فرتاک ورزشی درخصوص این بازی گفت: اول تبریک می گویم به بازیکنانم. سه بازی پرفشار داشتیم. گرچه تغییرات زیادی در بازی‌هایمان داشتیم اما در هر سه بازی بازی‌های زیبایی از شاگردانم شاهد بودم. در اواسط آماده‌سازیمان هستیم و خیلی خوب بازی کردیم مقابل پارس جنوبی و من به آینده این تیم امیدوارم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا ترکیب تیمش را به دست آورده یا خیر گفت: شاکله تیم خودم را به دست آوردم. ما به غیر از آقای صادقیان در پست دفاع راست بازیکن دیگری نداریم و مطمئنن باید به دنبال جذب یک بازیکن دیگر باشیم و یک مهاجم جوان دیگر نیز به ترکیب اضافه خواهیم کرد تا جایگزینی مناسب برای مهرداد آوخ و پیمان رنجبری باشد.

بگوویچ در پاسخ به سئوال بازی‌های فشار گل گهر در سه روز گذشته نیز گفت: این موضوع بسیار عادی است. ما در آماده‌سازی هستیم و بچه ها باید تحت فشار باشند. 10 روز قبل از آغاز لیگ فشار تمرینات را کمتر می‌کنیم. ما عمدا آنها را تحت فشار قرار داده‌ایم و تا آغاز لیگ، کم کم فشار را پائین می‌آوریم.

وی با تمجید از مردم سیرجان خاطر نشان کرد: از تمام شهروندان سیرجانی خواهش می کنم که از تیم گل گهر حمایت بکنند و به موضوع بومی و غیربومی اهمیت ندهند. اگر همت کنیم و این تیم به لیگ برتر برود، برای شهر سیرجان و مردمش خوب است نه اینکه برای یکی دو نفر که صرفا در سیرجان به دنیا آمدند مسئله خیلی خوبی باشد.

سرمربی گل گهر سیرجان درخصوص بازی‌های دوستانه گل گهر نیز گفت: دوم مرداد با فجرسپاسی و چهارم مرداد مقابل یک تیم شیرازی دیگر.

انتهای پیام/