مسئولین باشگاه گل گهر در حالی این فصل نیز همچنان از بگوویچ روی نیمکت خود استفاده می کنند که در فصل و فصل های گذشته نتوانستند توفیق حضور در لیگ برتر را داشته باشند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال گل گهر سیرجان از جمله تیم های نسبتا با سابقه در لیگ دسته اول کشور است که علیرغم هزینه های فراوانی که در سالهای اخیر داشته نتوانسته به آرزوی بزرگش که رسیدن به لیگ برتر است جامه عمل بپوشاند.

مدیران این تیم و مدیران ارشد کارخانه گل گهر در دو سه فصل گذشته به خصوص متحمل هزینه های فراوانی شدند اما همواره تیم شان در هفته های پایانی در رقابت با دیگر تیم ها کم آورد تا از صعود به لیگ برتر باز بماند. اما عجیبا که در این فصل هم گل گهری ها همان راه اشتباه گذشته را تکرار کردند و با انتخاب وینگو بار دیگر آزموده را به معرض آزمایش گذاشته اند.

اما این تنها اشتباهات مدیران کارخانه ای که به صورت حرفه ای تیمداری می کند نیست. چرا که درست در سالی که تاکید مقام معظم رهبری بر حمایت از کالای ایرانی و تولیدات ملی است، مسئولین کارخانه گل گهر به جز استفاده از یک مربی امتحان پس داده و عقد قرارداد دلاری با وی، با استفاده از البسه خارجی عملا به تولیدات و محصولات داخلی دهن کجی کرده اند. این در حالی است که بسیاری از تیم های فوتبال ایران در این فصل استفاده از البسه داخلی را در دستور کار خود قرار داده اند. اما گل گهر که یک تیم صنعتی است خود را از این قائده مستثنی کرده است.

در هر صورت مردم استان کرمان که سالهاست در حسرت داشتن یک تیم لیگ برتری به سر می برند این انتظار را دارند که گل گهر با صرف هزینه های گزاف در این فصل بتواند آرزوی مردم کرمان را جامه عمل پوشانده و برای اولین بار طعم حضور در لیگ برتر را بچشد

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.