پیروز قربانی از بازیکنانش تیمش به خاطر عملکردی که مقابل سایپا داشته‌اند، تشکر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پیروز قربانی بعد از دیدار تیمش با سایپا در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خیلی خوب بود و از شاگردانم تشکر می‌کنم. ما دیر استارت زدیم و از لحاظ بدنی و تاکتیکی عقب هستیم. واقعاً حیف شد که در دقیقه 120 این بازی برای حریف پنالتی گرفته شد و ما بازی را واگذار کردیم. البته نمی‌خواهم در مورد این پنالتی حرفی بزنم.

سرمربی تیم فوتبال سردار بوکان در پاسخ به این سوال که چرا این تیم را برای مربیگری انتخاب کرده است، عنوان کرد: من با آگاهی از شرایط این تیم تصمیم گرفتم کارم را در آنجا شروع کنم. قطعاً برای سال‌های آینده در تیم‌های پرطرفدار لیگ برتری مربیگری خواهم کرد، اما قبل از آن می‌خواهم چند سالی خودم را در این تیم پرطرفدار محک بزنم.

وی در ادامه افزود: این تیم فقط متعلق به مردم بوکان نیست، بلکه کل استان آذربایجان غربی تیم بوکان را دوست دارند و ما حتی در خارج از کشور هم طرفدار داریم. البته مشکلات تیم یکسری امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است که امیدواریم در آینده به حداقل برسد. علی‌رغم همه این مشکلات من همین‌جا به مردم بوکان قول می‌دهم این تیم را امسال به لیگ یک خواهم آورد. اگرچه قول دادن کاری حرفه‌ای نیست، اما مطمئنم این تیم به لیگ یک صعود خواهد کرد.

قربانی با بیان اینکه تیمش از لحاظ مالی شرایط بهتری پیدا کرده است، یادآور شد: من سومین سال حضورم را در این تیم سپری می‌کنم و امسال یک گروه به عنوان حامی مالی تیم را تحویل گرفتند که از لحاظ مالی خیلی شرایط‌مان نسبت به قبل بهتر شده است. البته در سال قبل هم مسئولان زحمات زیادی برای تیم کشیدند و به نوعی تیم با چنگ و دندان حفظ شد. ان‌شاءالله بتوانیم با تلاش بیشتر نتایج خوبی بگیریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.