در چارچوب هفته دوم لیگ دسته دوم در گروه ب دو تیم شهدای بابلسر و شهرداری فومن به مصاف یکدیگر میروند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 حامد کاشفی؛ شهدای بابلسر که فصل گذشته در هفته های پایانی از سقوط به دسته پایین تر گریخت، امسال هم فصل را خوب آغاز نکرد و با نتیجه‌ی سه بر صفر از حریف تازه لیگ دویی شده‌ی آرمان گهر سیرجان شکست خورد. از دیگر مشکلات این تیم مشخص نبودن کادرفنی و سرمربی این تیم است که موجب نگرانی هواداران بابلسری شده است.

نکته امیدوار کننده این بازی برای نماینده بابلسر میزبانی و حضور هوادارن بابلسری است که میتواند موجب پیروزی بابلسری ها شود.

در طرف مقابل تیم شهرداری فومن قرار دارد که وضعیتش تفاوت زیادی با تیم بابلسر ندارد و به دلیل ضعف مدیریت در بازی گذشته و صادر نشدن کارت بازیکنان نتوانستتد در زمین حضور پیدا کنند تا با رای ناظر مسابقه پرسپولیس بندرگناوه سه بر صفر برنده  مسابقه انجام نشده شود.

با این وجود باید شاهد بازی حساسی باشیم زیرا هر دو تیم تقریبا شرایط یکسانی دارند و نتیجه‌ی این دیدار بسیار برایشان حیاتی خواهد بود.

جایگاه دو تیم در جدول:

شهدای بابلسر با شکست هفته‌ی گذشته و تفاضل گل منفی سه در جایگاه دوازدهم جدول چهارده تیمی گروه ب قرار دارد. شهرداری فومن هم که به دلیل صادر نشدن کارت بازی بازیکنانش نتوانست در زمین حاضر شود در قعر جدول و در رده‌ی  چهاردهم قرار دارد.

گفتتی است این دیدار از ساعت 16:45 روز شنبه  24 شهریور در بابلسر برگزار خواهد شد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.