دیدار تیم های بادران تهران و خونه به خونه بابل در هفته هفتم لیگ دسته اول دقایقی قبل با نتیجه 3 بر 2 به سود شاگردان نظرمحمدی به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال کشور امروز با انجام 4 بازی در شهرهای محتلف کشور آغاز گردید که در یکی از مهم ترین باز یهای این هفته تیم های خونه به خونه  بابل و بادارن تهران به مصاف هم رفتند که در این بازی شاگردان علی نظرمحمدی علی رغم وضعیت نچندان مناسبی که داشتند، توانستند بادران مدعی را با نتیجه  3 بر2 شکست دهند.

در نیمه اول این بازی و برخلاف پیش بینی که تصور بر این بود، خونه به خونه شرایط مناسبی برای مقابله با بادران ندارد، اما این گونه نشد و خونه به خونه در دقیقه 18 توسط محمدحسین بابا گلی و در دقیقه 29 توسط رضا آقابابایی دو گل به ثمر رساندند تا در دقیقه 30 بازی با نتیجه دو بر صفر از بادران پیش بیفتند تا شاگردان مهدی پاشازاده متوجه شوند که این بازی آن چنان هم برای که تصور می کردند برای آنها ساده پیش نخواهد رفت.

بادرانی ها که چیزی برای از دست دادند نداشتند، حملات خود را پیگیری کردند و توانستند در همان دقیقه 30 بازی با گلی که توسط محمدعلی اکبرخواه به ثمررساند، نتیجه را به حداقل برسانند تا امیدوارتر بازی را دنبال کنند.

در ادامه تلاش های هر دو تیم در نیمه اول بی نتیجه ماند تا با حساب 2 بر 1 به سود خونه به خونه بازی به پایان برسد و آنها به فکر ادامه بازی  و تغییر احتمالی نتیجه در نیمه دوم، به میدان بیایند.

با آغاز نیمه دوم هر دو تیم با تفکرات مربیان خود به میدان آمدند ، شاگردان نطرمحمدی برای حفظ نتیجه و کسب سه امتیاز و در آن سوی میدان پاشازاده و شاگردانش تحت هیچ شرایطی نمی خواستند بازنده این میدان باشند.

ادامه حملات بادرانی ها در نهایت در دقیقه 61 نتیجه داد و مجتبی محبوب مجاز توانست نتیجه را برای بادرانی ها به تساوی بکشاند تا 30 دقیقه طوفانی در پیش روی هر دو تیم باشد. .

تلاش های هر دو تیم تا دقیقه 90 بی نتیجه ماند و در حالی که همه منتظر سوت پایان بازی بودند، رضا آقابابایی دومین گل خود و سومین گل خونه به خونه را وارد دروازه بادرانی ها کرد تا بابل غرق در شادی شود و ماتم به سراغ تیم بادارنی بیاید.

بادران با این شکست در همان امتیاز 10 باقی ماند و خونه به خونه نیز به کسب این سه امتیاز 4 امتیازی شد و قدری وضعیت خود را در جدول بهبود بخشید.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.