گل گهر سیرجان در هفته هفتم مسابقات لیگ یک توانست ملوان را با نتیجه سه بر یک شکست دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دو تیم ملوان بندر انزلی و گل گهر سیرجان به مصاف یکدیگر رفتند. ملوانان در حالی به این مسابقه پا گذاشتند که در هیچ دیدار بازنده نبودند و هم چنین در تمام بازی های حساس به تساوی رسیدند. در آن سوی میدان گل گهری قرار داشت که تشنه پیروزی در این دیدار بود. سیرجانی ها که دو هفته قبل بازی خود را به آلومینیوم اراک واگذار کردند و هفته گذشته استراحت داشتند با هدف و انگیزه حفظ نام خود در جمع مدعیان صعود، پا به میدان انزلی گذاشتند.

ملوان بندرانزلی در ورزشگاه تختی به مصاف گل گهر سیرجان رفت و در همان ابتدا توسط خشایار زبرجد به گل رسید. بعد از این گل سیرجانی ها آرام نگرفتند و توانستند در دقیقه ۳۹ یک پنالتی از ملوانان بگیرند، این پنالتیتوسط امین پورعلی به گل تبدیل شد تا بازی به تساوی کشیده شود و نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم شاگردان وینگو بگوویچ بازی را کامل در انحصار خود گرفتند و موقعیت‌های بسیار زیادی را بر روی دروازه خلق کردند که هیچ سودی برای آن‌ها نداشت. اما در دقیقه 70 این دیدار هافبک جوان گل گهر با انجام یک حرکت تکنیکی مهرداد آوخ را در موقعیت گلزنی قرار داد و کاپیتان این تیم گل دوم را وارد دروازه ملوان کرد. در ادامه بار دیگر حمید گلزاری در دقیقه 80 توانست با نفوذ به محوطه جریمه انزلی‌چی برای بار سوم تور دورازه حریف را به لرزه درآورد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.