به گزارش فرتاک ورزشی،

محمود شافعی سرمربی سابق شهرداری فومن در گفتگو با فرتاک ورزشی گفت : برای اولین بار این سایت "فرتاک ورزشی" بود که خبر از یک سری اتفاقات در تیم دسته دومی را مطرح کرد و نوشت که در آینده منتظر خبرهای عجیب و غریب در این تیم باشید، که اتفاقا برنامه اخیر نود به این موضوع پرداخت تا به خبر یک هفته پیش فرتاک ورزشی پی ببرید! در هر حال اتفاق رخ داده واقعا زجرآور بود که در گذشته هم شاهد آن بودیم اما کسی از آن درس عبرت نگرفت تا برای چندمین مرتبه فوتبالیست ها گرفتارش شوند.

وی افزود :  زمانی که من هدایت شهرداری را بر عهده گرفتم تمام بازیکنان جذب شده با توجه به کیفیت فنی به تیم آمدند که همان 17 بازیکنی که من آوردم اسکلت اصلی را تشکیل می دادند که الان هم آنها بازی می کنند. حال آقایانی که 35 بازیکن آورده اند و مشخص نیست چطور جذبشان کرده اند، پاسخگو باشند.

شافعی در ادامه گفت : مالک تیم و دیگران بیایند و بگویند چطور بازیکن گرفته اند که این اتفاقات رخ داده و کار به برنامه نود هم کشیده شده است؟! در ادامه هم باید بگویم من از باشگاه شهرداری به کمیته انضباطی شکایت کردم و در برنامه آینده نود هم نیز حرف هایم را خواهم زد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.