دیدار مهم تیم های اکسین البرز و شاهین شهرداری بوشهر در هفته هفتم رقابت های لیگ دسته اول امروز برگزار می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی، شاهین شهرداری بوشهر در چارچوب هفته هفتم امروز باید از اکسین در خانه پذیرایی کند. با توجه به نتایج دیروز اکسین این فرصت را دارد تا با برتری در این دیدار به صدر جدول صعود کند. فراز کمالوند با سابقه چندین سال حضور در لیگ برتر امسال با اکسین به فکر صعود به لیگ برتر است. در سویی دیگر محمود فکری که سابقه درخشانی در لیگ یک دارد و موفق شده است نفت مسجدسلیمان را به لیگ برتر برساند امسال به دنبال ادامه دادن همان راه برای شاهین ایت. شاهین نیز خیلی امیدوار است تا خود را در جمع مدعیان قرار دهد و باید برابر این تیم پرستاره به فکر کسب سه امتیاز باشد. جدال شش امتیازی این دو تیم می تواند استارتی برای لیگ برتری شدن آن ها باشد و باید گفت هرکدام با پیروزی در این دیدار با خیالی آسوده‌تر به راه خود ادامه خواهند داد.

آخرین تقابل دو تیم: 

با توجه به صعود شاهین شهرداری از لیگ دو به لیگ یک این دو تیم تاکنون هیچ دیداری را با یکدیگر صورت نداده اند. جدال این دو تیم در روز پنجشنبه اولین دیدار این دو تیم در طول تاریخ با یکدیگر می‌باشد.

جایگاه دوتیم در جدول:

شاهین شهرداری از شش دیداری که در این فصل صورت داده دو برد و سه تساوی به دست آورده تا با نه امتیاز در رده هفتم جای بگیرد. اکسین سه برد، دو تساوی و یک شکست داشته است که توانسته با یازده امتیاز پشت سر آلومینیوم در رده دوم بایستاد.

آمار و ارقام: 

* اکسین در دو دیدار اخیر بیرون از خانه نتوانسته به پیروزی برسد.

* اکسین در هر دیدار که پیروز شده کلین شیت کرده است.

* شاهین شهرداری در این فصل در دیدار های خانگی نباخته است.

کوبل داوری:

محمدحسین ترابیان – علی الفتی – محمد نوری – عباس صادقی - ناظر: قاسم واحدی

گفتنی است که این دیدار روز پنجشنبه نوزدهم مهرماه از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/