دربی حساس خوزستان امروز بین کارون اروند خرمشهر و شهرداری ماهشهر در چارچوب هفته هفتم برگزار می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی، کارون اروند خرمشهر و شهرداری ماهشهر در حالی در هفته هفتم به مصاف یکدیگر می روند که شهرداری ماهشهر این روز ها حال خوشی ندارد و اگر در این بازی نتیجه مطلوبی نگیرد امکانش هست که داوود مهابادی از سرمربیگری شهرداری ماهشهر بر کنار شود. بندرنشین های ماهشهری تنها یک امتیاز کسب کرده اند و کاملا در بحران فرو رفته اند. در هفته گذشته به جدال با شاهین شهرداری بوشهر رفتند و در حالی که ده نفره شدند توانستند یک امتیاز بگیرند و در خانه برابر این تیم به تساوی بدون گل رسیدند. کارون اروند خرمشهر با هدایت اکبر میثاقیان تا هفته پنجم هیچ باختی نداشته است اما در هفته گذشته به تهران سفر کرد تا در هفته ششم به جدال با بادران بپردازد. اما کارون اروند نتوانست امتیازی کسب کند و با نتیجه دو بر یک بازی را واگذار کرد تا دست خالی از تهران بازگردد.

 این دربی خوزستان از حساسیت های خاص خود برخوردار است. انتظارات از اکبر میثاقیان به عنوان یک مربی سرشناس در لیگ یک بالاست و از او انتظار می رود که حداقل سه امتیاز خانگی خود را به راحتی از دست ندهد.

آخرین تقابل دو تیم:

با توجه به صعود کارون اروند خرمشهر از لیگ دو به لیگ یک این دو تیم تاکنون هیچ دیداری را با هم صورت نداده اند. دیدار این دو تیم در روز پنجشبه اولین تقابل شهرداری ماهشهر و کارون اروند با یکدیگر خواهد بود.

جایگاه دو تیم در جدول:

کارون اروند از پنج دیدار یک برد و سه تساوی داشته است تا با شش امتیاز در رده دهم قرار بگیرد. شهرداری ماهشهر با یک امتیازی که از پنج دیدار خود کسب کرده در ته جدول جا خوش کرده است و همچنان در رده شانزدهم قرار دارد.

آمار و ارقام:

* شهرداری ماهشهر ضعیف ترین خط حمله لیگ یک را با یک گل زده دارد.

* شهرداری ماهشهر در تمام بازی های بیرون از خانه شکست خورده است.

* کارون اروند تاکنون در هیچ یک از دیدارهای خانگی شکست نخورده است.

* کارون اروند در تمام دیدار های خانگی کلین شیت کرده است.

کوبل داوری:

رضا تارخ – رحیم حاجی پور – مرتضی شهریاری – علیرضا حیدرپناه - ناظر: البرز حاجی پور

گفتنی است این دیدار روز نوزدهم مهرماه از ساعت ۱۸:۲۰ در ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/