به گزارش فرتاک ورزشی،

علی مولایی بازیکن تیم خوشه طلایی ساوه در گفتگو با فرتاک ورزشی گفت :

تیم ما تیم خوبی است، سال گذشته نیز به علت تفاضل گل کمتر نتوانست به لیگ یک صعود کند؛ اما با جذب بازیکنان خوب و کادرفنی با دانش امسال قدرتمند تر شدیم.

مولایی اضافه کرد : مدیرعامل باشگاه بسیار آدم کاربلدی می باشد و تمام امکانات را برای تیم فراهم کرده، تمام شرایط برای صعود خوشه طلایی ساوه با حمایت تماشاگران فراهم است.

وی در ادامه گفت : سطح بازیهای لیگ دو امسال از دوره های گذشته بالاتر است و با توجه به حضور بازیکنان لیگ برتری و لیگ یکی، تیم ها از کیفیت بیشتری برخوردارند و امیدوارم سطح داوری و برگزاری مسابقات هم در حد لیگ برتر باشد.

وی در خصوص تیم های لیگ یکی افزود : متاسفانه به دلیل همزمان بودن بازیهای لیگ یک و لیگ دو نتوانستم بازی ها را دنبال کنم اما به نظر من تیم های اکسین البرز و گل و گهر سیرجان و بادران و مس و آلومینیوم اراک از شانس بیشتری برای صعود به لیگ یک برخوردار هستند، اما به شخصه چون از نزدیک کار آقای کمالوند و کادرشون رو دیدم و میدونم از چه سطح بالایی برخوردار هستند، فکر میکنم که مدعی اصلی برای صعود تیم اکسین البرز باشد.

مولایی در پایان گفت : از رسانه فرتاک ورزشی هم صمیمانه تشکر میکنم که به خوبی لیگ دو را پوشش می دهند و اخبار لیگ دو را به صورت کامل در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.