نود ارومیه بعد از سه باخت پیاپی و سه مساوی پی در پی با کسب اولین پیروزی خود دوران جدیدی را تجربه می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی، نود ارومیه در حالی وارد مسابقات لیگ یک شد که همگان از روز های بد این تیم و ضعیف بودن آن صحبت می‌کردند. آنان با خرید امتیاز گسترش فولاد تبریز پس از چندین هفته کش و قوس پا به مسابقات لیگ یک گذاشتند. شاگردان بیاتلو برای رسیدن به اولین گل در لیگ یک ۴۱۰ دقیقه صبر کردند تا بعد از ۴۱۰ دقیقه توانستند گلی به ثمر برسانند.

نود ارومیه تا اینجای کار در لیگ یک سه عصر داشته، اولین عصر آن ها باخت های پیاپی در لیگ یک بود. آنان در سه بازی ابتدایی خود سه باخت را تجربه کردند اما بعد از باخت سوم دیگر آنان را با شکست ندیدیم تا وارد عصر دوم‌شان شوند. نود ارومیه در عصر دوم‌شان دست به کار بزرگی زدند و توانستند تیم های مدعی را متوقف کنند. شاگردان بیاتلو بعد از سه تساوی وارد عرصه‌ای شدند که می‌تواند از آنان یه پدیده و یا یک الگو بسازد.

نود ارومیه بعد از سه باخت متوالی و سه مساوی پی در پی برای کسب پیروزی دست به کار شد. آنان در این هفته به جدال با شاگردان محمد ربیعی پرداختند و توانستند آن ها را به زانو در آوردند. نود ارومیه با پیروزی در این دیدار توانست اولین برد خود را دشت کند و به روند صعودی خود ادامه دهد و پا به عصر جدید خود بگذارد. حالا باید دید که آیا بیاتلو در این عصر می تواند با کسب پیروزی های متوالی در لیگ یک آقایی کند یا خیر.

نویسنده: اسماعیل بابائی دوست

انتهای پیام/