نجف پور گفت: سرمربی تیم ما را بدون آنکه حکمی به او ابلاغ شود در استادیوم دستگیر کردند!

به گزارش فرتاک ورزشی،

روح الله نجف پور، مدیرعامل تیم قشقایی در گفتگوی اختصاصی با فرتاک ورزشی در رابطه با دستگیری ابراهیم طالبی سرمربی تیم در روز بازی با مس کرمان اظهار داشت: پاپوش برای آقای طالبی درست کرده اند. رأیی که به ایشان ابلاغ شده، صادر نشده است که حداقل از خودشان بتوانند دفاع کنند.

وی افزود: این رأی غیابی صادر شده و آقای طالبی با سند آزاد خواهند شد و به کارشان در قشقایی ادامه خواهند داد.وکلای باشگاه هم در تلاش هستند این مشکل به زودی رفع شود و قطعاً حقانیت مربی تیم را اثبات خواهیم کرد

مدیرعامل قشقایی درخصوص اینکه چرا سرمربی تیم را در استادیوم دستگیر کردند گفت: بعد از این اتفاق هنوز با آقای طالبی صحبت نکرده ام. نقل و قولی شنیدم که پیش از بازی با مس کرمان به ایشان اطلاع می دهند که شما نباید جایی بروید. اگر این اتفاق واقعاً افتاده باشد، می تواند عمدی در کار باشد که تمرکز ایشان را بر هم بزنند!

وی ادامه داد: آقای طالبی محل اقامتشان در هتل مشخص بود، روزانه دو جلسه با تیم تمرین داشتند. ایشان از سال ۹۰ در ایران حضور دارند. این مدت در کشور هم تیم داشتند و مشکلی هم وجود نداشته است. چطور می شود این حکم به مربی تیم ما ابلاغ نمی شود و درست سر بازی در استادیوم اورا دستگیر می کنند؟ این خیلی جای سؤال برای من، هواداران و کسانی که به دنبال کشف این ماجرا هستند، دارد!

نجف پور، در خصوص علت دستگیری طالبی گفت: چون اتهامی به ایشان وارد شده که به قطعیت نرسیده، فعلا بهتر استً عنوان نکنم. تا این حد بگویم که ایشان انسان بسیار شریف و نجیبی هستند. قطعاً شناختی که این مدت از آقای طالبی پیدا کردیم بعید است چنین جرمی را مرتکب شده باشند.

وی گفت: آقای طالبی از خودشان دفاعی نکرده و دادگاه یک طرفه تشکیل شده است. عجیب است که قاضی اعترافات ایشان را نشنیده و این رأی صادر شده است!

نجف پور در رابطه به اینکه چه کسی در غیاب طالبی تیم را تمرین می دهد گفت: آقای دکتر فروردین دستیار اول آقای طالبی که سابقه سرمربی گری تیم ملی دانش آموزی کشور وسرمربی گری همین تیم قشقایی در لیگ دو را داشتند، این روزها تیم را تمرین می دهند.

مدیر عامل قشقایی در پایان گفت: سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن مشکل سرمربی تیم را رفع کنیم تا به تمرینات تیم برگردد.

گفت وگو: زهره فلاح زاده

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.