تیم فوتبال شهرداری تبریز برای رسیدن به چهارمین پیروزی خود در فصل جاری رقابت های لیگ دسته اول باید از سد تیم متمول بادران تهران با مربیگری مهدی پاشازاده عبور کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف، هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور فردا یکشنبه آغاز می شود و طی آن در مصاف دو تیم کمربند میانی جدول، شهرداری تبریز در خانه از تیم بادران تهران پذیرایی می کند.

این دیدار، پیکار دو تیمی است که در میانه جدول رده بندی ایستاده اند و برای اینکه جایگاه خود را بهتر کنند، باید از این بازی حداکثر امتیاز را بگیرند. از طرفی هم شهرداری تبریز و هم بادران تهران تا پایان هفته یازدهم، هشت مسابقه انجام داده اند و هر دو نوبت استراحت خود را پشت سر گذاشته اند تا از این حیث شرایط یکسانی داشته باشند.

شهرداری تبریز هم اکنون با ۱۰ امتیاز در رده نهم و بادران با ۱۱ امتیاز در جایگاه هشتم قرار دارد. ریحان البرز با ۱۲ امتیاز، تیم هفتم جدول است و چنانچه این تیم فردا نتواند با محمد نصرتی مقابل ملوان به پیروزی برسد، برد احتمالی شهرداری برابر بادران می تواند تیم تبریزی را با دو پله صعود، به رده هفتم برساند.

از لحاظ فنی، هم شهرداری تبریز با حیدر جعفری و هم بادران تهران با مهدی پاشازاده، فوتبال را تاکتیکی بازی می کنند و زیرتوپ زدن در نحوه بازی این دو تیم چندان معنی ندارد. همین امر می تواند نوید یک بازی جذاب و دیدنی با چاشنی زیبایی های فنی را برای تماشاگرانش داشته باشد.

در این شرایط یکسان فنی، اما تیم بادران یک برتری محسوس و تاثیرگذار نسبت به شهرداری تبریز دارد. بادرانی ها که توسط بخش خصوصی تامین مالی می شوند، از لحاظ امکانات و البته پرداخت مطالبات بازیکنان و کادرفنی شرایط بسیار بهتری را نسبت به شهرداری تبریز تجربه می کنند. این در حالیست که تیم بومی و جوان شهرداری تبریز همچنان با مشکلات مالی و حواشی پیرامون این موضوع دست و پنجه نرم می کند اما با شرایط متفاوت مالی دو تیم، بادرانی ها فقط یک امتیاز بیشتر از تیم شهرداری تبریز اندوخته دارند و این نشان می دهد که جوانان تبریزی چه به عنوان مربی، سرپرست و کادر اجرایی و چه به عنوان بازیکن تا به اینجای کار عملکردی فراتر از حد معقول داشته اند.

شهرداری تبریز تیمی کاملا بومی است که نتایجی قابل قبول کسب کرده است. شاگردان حیدر جعفری در این تیم، هفته قبل تیم پرحاشیه ملوان را در تبریز زمین گیر کردند و حالا برای ثبت چهارمین برد فصل خود، باید از سد تیم متمول بادران تهران عبور کنند. تیم بادران تهران اما آخرین بار در هفته ششم مسابقات رنگ پیروزی را به خود دیده است و حالا این تیم پس از یک ماه و شش روز به دنبال کسب پیروزی چهارم خود در این فصل است.

دیدار تیم های شهرداری تبریز و بادران تهران از چارچوب بازی های هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور، از ساعت ۱۵ فردا یکشنبه در ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز (شهید توانا) برگزار می شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.