غلامزاده: در زمین حریف صاحب یک امتیاز مهم شدیم

مربی شهرداری ماهشهر اعتقاد دارد که در بازی با خونه به خونه داور یک پنالتی آنها را نگرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم های خونه به خونه و شهرداری ماهشهر در هفته یازدهم رقابت ها به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تک امتیاز سهم هر یک از دو تیم بود.گفت و گویی با غلامزاده مربی شهرداری ماهشهر در رابطه با بازی  انجام داده ایم که ماحصل آن را با هم می خوانیم.

غلامزاده در رابطه با بازی گفت: مسابقه با خونه به خونه با توجه به شرایط جدول،بازی سخت و مهمی بود و با آنالیزی که از بازیهای قبل خونه به خونه داشتیم،با آگاهی کامل از نقاط قوت و ضعف این تیم آماده بازی شدیم.

وی افزود: تیم خونه به خونه دنبال بازی مستقیم و در ادامه استفاده از توپهای سرگردان و برگشتی بود و با توجه به این فاکتور تیم خونه به خونه،ما هم با ایجاد تراکم و برتری در خط هافبک و جلوی خط دفاعی این حربه را خنثی کرده بودیم.

مربی شهرداری ماهشهر در ادامه گفت: در فاز حمله توانستیم در نیمه اول با یک کار ترکیبی زیبای تیمی، سعید خردمند در عمق دفاعی حریف صاحب توپ و تک به تک با دروازه بان خونه به خونه  شد که این موقعیت خیلی خوب را از دست دادیم.

غلامزاده در ادامه افزود: در اواخر نیمه اول داور با توجه به خطایی که روی ایمان موسوی در محوطه جریمه حریف انجام شد میتوانست یک پنالتی صد در صد برای تیم اعلام کند ولی براحتی از این موقعیت ما گذشت و در نیمه دوم بازی روند عادی خودش را داشت. البته در نیمه دوم تیم خونه به خونه مقداری ما را تحت فشار قرار داد.

وی افزود: باز هم در نیمه دوم با حرکت تکنیکی محمد سواری بازیکن خوش تکنیک خودمان صاحب موقعیت خوبی شدیم که این موقعیت هم از دست رفت.

غلامزاده در ادامه گفت: در کل در یک روز خوب و یک بازی جاندار و درگیرانه در زمین حریف صاحب یک امتیاز مهم شدیم و از بازیکنان تیم تشکر میکنم که در این بازی فداکارانه و با تعصب،بازی کردند و تا آخر بازی مردانه جنگیدند.

گفت و گو:میلاد رییسی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.