مهاجم تیم فوتبال شهرداری تبریز از وضعیت مالی بد این باشگاه سخت گفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسین قره داغی مهاجم تیم فوتبال شهرداری تبریز در گفتگو با فرتاک ورزشی درخصوص بازی با بادران تهران گفت: تیم بادران تیم خوبی است و تیمی است که مطالبات بازیکنانش را به موقع پرداخت می کند اما تیم ما بر عکس تیم بادران است. تیم بادران مهره‌های خوبی دارد اما تیم ما با وجود مهره ها از نظر مالی بسیار ضعیف است و ما هیچ پولی دریافت نکرده ایم ما حتی لباس برای بازی نداریم و خود من هفت بازی اول مصدوم بودم و بعد از مصدومیتم تازه به ترکیب آمده ام و بازی خوبی بود ما چند موقعیت داشتیم که از آن ها استفاده نکردیم که اگر استفاده میکردیم می توانستیم حتی برنده بازی هم باشیم.

وی درخصوص گلزنی‌های مداومش و تقدیم گل به همسرش نیز گفت: شب بازی به من گفتند که تو فردا حتما گل میزنی و بعد گل این خوشحالی را انجام بده و من گفتم ببینم خدا چه می‌خواهد. خداروشکر خوب بازی کردیم و خداوند خواست من گل بزنم و گلم را ب همسرم تقدیم کنم.

قره داغی درخصوص وضعیت این باشگاه نیز گفت: وضعیت باشگاه خوب نیست و مسئولان رسیدگی نمی کنند و فقط قول می دهند. ما الان یک دست لباس تمرینی هم نداریم و در شرایطی هستیم که هفته یازدهم لیگ یک است اما ما فقط دو دست لباس داریم که آن هم برای بازی است و ما هیچ چیزی از تیم دریافت نکردیم و مسئولان هم اصلا نمی پرسند که این تیم با چه پولی در هتل می ماند و یا پول اتوبوس می دهد و امیدوارم مسئولین تکلیف تیم را مشخص کنند.

وی درخصوص قرارداد بازیکنان نیز گفت: به جز سه یا چهار بازیکن، بقیه بازیکنان سقف قراردادشان پایین است و فقط چند بازیکن ما بالای ۵۰ ملیون است. تیم ما با این وضعیت باز هم بسیار خوب کار کرده است و اگر ما حمایت می شدیم شک نکنید جز تیم های بالای جدول بودیم. ما کادرمان بومی است و ما ۱۱ بازی انجام دادیم هیچ حمایتی نمی شویم و من هم به دلیل اینکه مصدوم بودم تا الان صحبتی نکردم.

مهاجم شهرداری تبریز در پایان خاطر نشان کرد: انشالله که مسئولین تبریزی حمایت کنند چون تیم ما بومی است و به نفع خودشان هست و اگر هم نمی خواهند حمایت کنند حداقل بگذارند دیگران به جایشان بیایند و من دوست دارم که حمایتمان کنند چون ما جوانان خوبی داریم و آینده دار هستند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.