قشقائی شیراز را بی شک می توان پدیده بی چون و چرای لیگ یک امسال معرفی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیمی که تا قبل از شروع مسابقات تنها شگفتی اش در جام حذفی برابر پرسپولیس شناسه فوتبالی اش به شمار می رفت،امروز با درخششی غیر قابل انتظار از مرحله پدیده بودن به سوی مدعی شدن گام بر می دارد!

باشگاهی که در این مدت زمان کوتاه و به دلایلی گوناگون چون دخالت پلیس اینتر پل در پرونده سرمربی اش،رفت و آمد مربیانی چون داود مهابادی و ابراهیم طالبی را به خود دیده است،اما در کمال نا باوری نبود آنان نیز هیچ تاثیری در عملکرد رو به رشد قشقائی چی ها نداشته است.

ابراز ناراحتی بازیکنان این باشگاه از وضعیت مالی این باشگاه و متعاقبا تلاش آنان در راستای موفقیت،تنها یک دلیل می تواند داشته باشد و آن داشتن هویت و مدیریت که انگار سال هاست در فوتبال ریشه دوانده اند.

شاید آن روزی که بردبار مالک برق شیراز مقدمات واگذاری امتیاز لیگ یکی اش را به نجف پور مدیر عامل قشقائی فراهم می کرد،تنها مدیر عامل قشقائی بود که در گفت و گو هایش موفقیت این روز های شان را پیش بینی می کرد.

در این بین و در همان ابتدای کار شاید انتخاب مستقیم دو مربی بدنساز پرتغالی و بازیکنان از سوی مدیر عامل کاری غیر مرسوم به شمار رود،اما این جا ایران است و بر خلاف پیش بینی ها نتیجه این عملکرد را به وضوح می توان در موفقیت این روز های این مجموعه دوست داشتنی مشاهده کرد.

اما کیست که نداند تنها داشتن مدیریت و کادر فنی و بازیکنان خوب و حمایت هوادار ضامن ادامه این روند نخواهد بود و امروز روز در فوتبال هیچ فاکتوری تاثیر گذارتر از بحث مالی نیست،که فراهم آوری آن نیز همتی مضاعف و حمایتی استانی و فرا استانی را از این باشگاه محبوب طلب می کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.