مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر از سرمربی این تیم تمجید کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دکتر باستین مدیرعامل تیم فوتبال شاهین بوشهر در گفتگو با فرتاک ورزشی درخصوص آخرین شرایط این باشگاه گفت: خداروشکر ما دو بازی آخرمان را بردیم و به لحاظ فنی اوضاع خیلی خوبی داریم. ما از هدفمان دو امتیاز عقبیم و هدفی که داشتیم تقریبا برای هر بازی به طور متوسط دو امتیاز بود و الان ما ۲۰ امتیاز داریم و از هدفمان دو امتیاز عقبیم.

وی درخصوص کادرفنی شاهین نیز گفت: خداروشکر آقای فکری هم به لحاظ شخصیتی در بوشهر هوادار پیدا کرده است و هم به لحاظ فنی مخصوصا در این چند هفته مشکلی پیدا نکردیم با ایشون و جز مربی‌هاییست که به باشگاه کمک کرده است و اجازه نمیدهد مسائل حاشیه ای و چیزی از تیم به بیرون راه پیدا کند.

دکتر باستین با تمجید از هواداران شاهین گفت: شاهین هر چه دارد از این هواداراست و ما به عشق همین هوادارها کار میکنیم و امیدوارم در آخر فصل بتوانیم خوشحالشان کنیم.

مدیرعامل شاهین درخصوص مشکلات مالی این باشگاه افزود: اختلاف نظر در هر مجموعه وجود دارد ولی اختلاف مالی ارتباطی به اختلاف نظرات ندارد و متاسفانه شهرداری بوشهر از نظر درآمد مالی مثل سال های قبل نبوده و وضعیت اقتصادی کشور باعث شد مشکل ها بیشتر باشد و اختلاف نظری از نظر مالی وجود ندارد.

وی در خاتمه عنوان داشت: امیدوارم در شش ماه دوم چنین اتفاق هایی نیفتد و خداروشکر ما تا به حال شهردار نداشتیم که الان داریم و تمام عوامل شهرداری در تلاش هستند که به تیم ما کمک کنند و امیدوارم این پشتیبانی تا آخر فصل ادامه داشته باشد.

مصاحبه: حسین پنبه‌کار

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.